„Wchodzimy na wizję za 3, 2, 1…” – czyli MediArt Clinic w programie „Na Zdrowie”!

Całkiem niedawno nasza klinika stała się jednocześnie planem filmowym, bowiem mieliśmy okazję gościć u siebie ekipę z poznańskiej Telewizji WTK! Dziennikarze przeprowadzili wywiad z lekarzem medycyny estetycznej – Agnieszką Majewską oraz sfilmowali przeprowadzane przez nas zabiegi odmładzające. Zapraszamy na seans!

Jeśli przed wizytą w naszej klinice chcielibyście zobaczyć, jak wygląda konsultacja lekarska, przebieg popularnych zabiegów odmładzających, a także sprawdzić efekty pozabiegowe, powinniście obejrzeć najnowsze odcinki programu „Na Zdrowie” telewizji WTK nagrane we współpracy z MediArt Clinic.

Metamorfoza Pani Anny

W pierwszym odcinku w nasze ręce oddała się Pani Anna, która zapragnęła w bezpieczny i nieinwazyjny sposób odjąć sobie lat. Dzięki terapii odmładzającej przy użyciu ekskluzywnych preparatów z kwasem hialuronowym marki Neauvia, rysy twarzy naszej Pacjentki odzyskały szlachetny wygląd, a kształt nosa i ust uległ poprawie. Efekt końcowy jest spektakularny, a przy tym prezentuje się niezwykle naturalnie – zobaczcie sami!

Kwas hialuronowy – czytaj więcej.

Metamorfoza Pani Alicji

W kolejnym odcinku „Na Zdrowie” naszą klinikę odwiedziła Pani Alicja, która, w celu walki z oznakami upływającego czasu, zdecydowała się na nasz bestsellerowy Spring Thread. W trakcie trwającego niespełna 20 minut bezbolesnego zabiegu innowacyjne nici liftingujące doskonale wymodelowały owal twarzy Pacjentki  i sprawiły, że oznaki zmęczenia zniknęły, a zmarszczki i bruzdy uległy widocznemu spłyceniu. Uśmiech Pani Alicji był dla nas najpiękniejszą nagrodą za dobrze wykonane zadanie!

Spring Thread – czytaj więcej.

Nie wahaj się ani chwili dłużej i, podobnie jak nasze szczęśliwe Pacjentki, podaruj sobie młodość! Zadzwoń do nas już dziś lub napisz – zapraszamy na konsultację i zabiegi odmładzające w MediArt Clinic!

tel: 530 578 888

mail: INFO@MEDIARTCLINIC.PL