Odmładzanie bez skalpela! Gładsza i jędrniejsza skóra dzięki zabiegowi Sculptra

Przeglądasz się w lustrze i widzisz zmęczoną, poszarzałą twarz, z drobnymi zmarszczkami. Widzisz, że Twoja skóra nie jest już tak jędrna, napięta i gładka jak kiedyś. I choć wiesz, że proces ten jest nieunikniony, nie umiesz się z nim pogodzić. Chcesz, aby Twoja twarz wciąż zachwycała młodzieńczym blaskiem, dlatego stosujesz kremy, maseczki i zalecane preparaty.

Czytaj dalej

Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie modelowania sylwetki: wymarzone ciało dzięki Lipofillingowi!

lipotransfer - przeszczep tluszczu

Przedstawiamy najbezpieczniejszą metodę modelowania sylwetki z zakresu medycyny estetycznej! Lipofilling (lipotransfer), dostępny w naszej klinice, pozwala na precyzyjne i bezpieczne dokonanie transferu tkanki tłuszczowej, która posłuży do wypełniania sylwetki lub modelowania ciała pacjenta. Osiągnięcie wymarzonego wyglądu jeszcze nigdy nie było tak proste. Poznaj rewolucyjną moc liftingu i rewitalizacji skóry dzięki Lipofillingowi!

Czytaj dalej

Na ratunek skórze: skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej dzięki innowacyjnej liposukcji LipoLife 3G

odsysyanie tluszczu - zabieg

Nowoczesne urządzenie LipoLife 3G na zawsze zmieniło myślenie o liposukcji. Dzięki innowacyjnej technologii podczas jednego zabiegu można skutecznie usunąć zbędną tkankę tłuszczową oraz przywrócić skórze atrakcyjny wygląd. W naszej klinice medycyny estetycznej oferujemy pacjentom bezpieczny i szybki zabieg, który pozwoli osiągnąć znakomite efekty. Wszystko to bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji.

Czytaj dalej

Przywróć piękno swojej skórze: regeneracja i odmładzanie skóry metodą LPG Alliance

modelowanie sylwetki - zabiegi

Szukasz komfortowego zabiegu odmładzania skóry, który zapewniłby Ci pożądane rezultaty w krótkim czasie? Poznaj najnowszy zabieg z zakres medycyny estetycznej, który oferujemy w naszej klinice. LPG Alliance to zupełnie nowy wymiar endermologii, pozwalający na regenerację i leczenie dowolnej powierzchni ciała. Skóra staje się jędrna, sprężysta i gładka, a niepożądany cellulit i zmarszczki odchodzą w zapomnienie.

Czytaj dalej