Nadal nieprzygotowana do sezonu plażowego? Poznaj nasze promocje na zabiegi na ciało i nadaj swojej sylwetce pożądanych kształtów!

endermologia - efekty

endermologia - efektyMarzysz o zgrabnej sylwetce i ujędrnionym, pozbawionym cellulitu ciele, które mogłabyś zaprezentować w tym roku na plaży? Restrykcyjna dieta i forsowne ćwiczenia nie przynoszą pożądanych efektów? Przedstawiamy kilka propozycji zabiegów na ciało, które pomogą Ci uzyskać spektakularne efekty w bardzo szybkim czasie.  

Wyszczuplanie ciała przez masowanie, czyli Endermologie LPG Alliance

Endermologia, czyli wyszczuplający masaż próżniowy, to jeden z popularniejszych zabiegów na ciało wśród naszych pacjentek. Przemawia za tym przede wszystkim jego całkowicie bezinwazyjny i bardzo komfortowy przebieg, który pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym. Masaż podciśnieniowy prowadzi nie tylko do widocznego wyszczuplenia ciała, ale też jego ujędrnienia i redukcji cellulitu, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o swoją sylwetkę. Pierwsze efekty zauważymy już po wykonaniu 3-4 zabiegów, jednak dla uzyskania naprawdę spektakularnych rezultatów, zalecamy przeprowadzenie pełnej terapii składającej się z około 10-20 zabiegów przeprowadzanych 2 razy w tygodniu. W naszej klinice możecie obecnie skorzystać z promocji na zabieg endermologii 5+2, co oznacza, że przy zakupie 5 zabiegów, 2 zabiegi dostaniecie gratis!

Modelowanie sylwetki ultradźwiękami i falami radiowymi – Accent Prime

Kolejną naszą propozycją wśród wyszczuplających zabiegów na ciało jest system Accent Prime – nowoczesna i wielozadaniowa technologia stosowana w medycynie estetycznej, wykorzystująca działanie fal radiowych i ultradźwięków. Dzięki ich najwyższej na rynku częstotliwości możliwa jest skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz wiotkości skóry. Zabieg ultradźwiękami i falami radiowymi pozwala osiągnąć spektakularne efekty przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa dla pacjenta, eliminacji okresu rekonwalescencji oraz ryzyka bólu. Jest to metoda, którą w szczególności polecamy pacjentom, mającym do czynienia z zaawansowanym cellulitem i wyraźną wiotkością skóry. Pierwsze efekty zauważymy już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji. Decydując się na zabieg Accent Prime w naszej klinice, możesz liczyć na 30% rabat (przy zakupie 5 zabiegów), a dodatkowo dostaniesz 1 zabieg endermologii gratis.

Pożegnanie miejscowej otyłości z liposukcją laserową

Masz do czynienia z wyraźnym nadmiarem tkanki tłuszczowej np. na brzuchu, ramionach, udach czy boczkach? Możesz bardzo szybko się jej pozbyć przy pomocy nowoczesnej i minimalnie inwazyjnej liposukcji laserowej LipoLife 3G. Jest to jak najbardziej bezpieczny i skuteczny zabieg, który nie naraża pacjenta na długi i uciążliwy okres rekonwalescencji. Pierwsze efekty zabiegu są widoczne bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej, zaś efekt finalny osiąga się już po upływie 2 tygodni! Warto zaznaczyć, że światło laserowe nie tylko prowadzi do likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale też obkurczenia skóry, dzięki czemu ciało będzie szczuplejsze, a jednocześnie bardziej jędrne. Odessany podczas zabiegu tłuszcz można natomiast ponownie wykorzystać do przeszczepu w inne miejsce np. w celu powiększenia piersi czy wypełnienia zapadniętych policzków. W naszej klinice zabieg LipoLife można obecnie wykupić z 25% rabatem, a przy tym dodatkowo otrzymać w prezencie 2 zabiegi endermologii gratis.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować? Nasi specjaliści służą pomocą w doborze najbardziej optymalnej metody wyszczuplania. Zapoznaj się też z pełną listą promocji zabiegów na ciało na stronie: MediArt Clinic – promocje.