Nietrzymanie moczu – krępujący problem, który można wyleczyć w szybki i prosty sposób!

nietrzymanie moczu - zabieg

Nietrzymanie moczu to bardzo krępujący i dość powszechny problem u kobiet, które mają za sobą trudny poród naturalny, przechodzą menopauzę czy posiadają skłonność do częstych infekcji dróg moczowych.  Jednym z rozwiązań jest zabieg ThermiRF – przywracający piękno narządów intymnych przy pomocy fal radiowych. Podpowiadamy, dlaczego warto sięgnąć właśnie po tę metodę przy leczeniu nietrzymania moczu!

Czytaj dalej

Bezinwazyjny lifting twarzy – czym różni się od tradycyjnego faceliftingu?

zabieg odmladzajacy na twarz

Tradycyjny facelifting to skomplikowana operacja plastyczna. Na szczęście dziś, my – lekarze medycyny estetycznej, dysponujemy również całkowicie bezinwazyjnymi rozwiązaniami, które są w stanie przynieść podobne efekty bez potrzeby narażania pacjenta na ból i dyskomfort. W naszej klinice w Poznaniu taką metodę stanowi lifting twarzy bez skalpela SonoQueen.

Czytaj dalej

Smart Graft – nowa jakość w walce z łysieniem androgenowym!

lysienie typu meskiego - poznan

Łysienie androgenowe to najpowszechniejszy rodzaj łysienia, z jakim mają do czynienia mężczyźni. W gabinetach medycyny estetycznej czekają skuteczne rozwiązania – w tym oferowany przez naszą klinikę zabieg przeszczepu włosów Smart Graft, który pozwolił osiągnąć całkowicie nową jakość w walce z łysieniem androgenowym.

Czytaj dalej