Najlepsze pomysły na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby!

Święta tuż za rogiem, a Ty nadal nie wiesz co podarować najbliższym z okazji świąt Bożego Narodzenia? Nie jesteś jedyny. Większość Polaków kupuje podarunki dla najbliższych w ostatniej chwili i niestety często kończy się to zakupem kolejnego swetra albo szalika… W MediArt przygotowaliśmy propozycje prezentów, które na pewno przypadną do gustu Twojej rodzinie i przyjaciołom.

Czytaj dalej

Dr Majewska odpowiedzialna za uśmiech Paulli

  Kształt zębów można zmienić na wiele sposobów. Stomatologia estetyczna oferuje licówki i implanty, które sprawią, że zęby stają się idealnie proste. Piosenkarka Paulla jest jedną z Pacjentek MediArt Instytut. W ubiegłym roku dr Majewska wykonała jej zabieg założenia licówek pełnoceramicznych LAVA. Jest to jedno z najdoskonalszych rozwiązań w protetyce stomatologicznej.

Czytaj dalej

Co spędza nam sen z powiek?

plastyka powiek

Wiele osób, które odczuwa dyskomfort z powodu nadmiaru skóry na powiekach, z reguły unika rozwiązań związanych z zabiegami chirurgicznymi. Dzieje się tak, gdyż kojarzą się one z narkozą, obawą przed możliwymi powikłaniami czy też długą rekonwalescencją. Na szczęście istnieje PlasmAge, czyli metoda medycyny estetycznej, która nie bazuje na wypełniaczach, igłach czy skalpelach.

Czytaj dalej

Współczesne problemy z włosami i skórą głowy – jak im zaradzić?

mezoterapia iglowa

  Piękne i zdrowe włosy znacząco wpływają na poczucie pewności siebie. Ideałem są bujne i lśniące fryzury, jednak jeśli natura nie obdarzyła nas dużą ilością cebulek, rozwiązaniem może być dobranie odpowiedniej fryzury lub po prostu właściwa pielęgnacja skóry głowy. To drugie, jak się okazuje, nie jest jednak do końca takie proste.

Czytaj dalej

Cienie pod oczami, czyli jak zadbać o swoje nowe spojrzenie

neauvia rheology

Idealna wiadomość dla tych, którzy szukają nieinwazyjnego i przede wszystkim bezpiecznego kwasu hialuronowego do wypełnienia cieni pod oczami. Na rynku dostępny jest wypełniacz, który sprawi, że twarz zaraz po zabiegu nie tylko stanie się promienna i zdrowa, ale i naturalnie rozjaśniona. Efekt optycznie otwartego oka oznacza, że Twoje spojrzenie uzyska nowy wymiar.

Czytaj dalej

Jakie mogą być zalecenia po zabiegach medycyny estetycznej?

botoks, omladzanie twarzy

Wiele osób decydujących się na zabieg w gabinecie medycyny estetycznej nie zauważy oczekiwanego efektu tuż po nim. Skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak to całkowicie normalne zjawisko, które przy zachowaniu odpowiednich zasad powinno szybko ustąpić. Jak zatem pielęgnować skórę po wykonanym zabiegu?

Czytaj dalej

Centrum szkoleniowe w MediArt Instytut

Działalność MediArt Instytut to oprócz wykonywania profesjonalnych zabiegów z medycyny estetycznej, także część szkoleniowa. W ofercie pracowni można znaleźć kursy dla specjalistów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę praktyczną i nabyć większej pewności siebie.

Czytaj dalej