Endolift

Endolift – laserowy lifting twarzy i ciała

Endolift to nowoczesny zabieg laserowy powszechnie wykorzystywany w medycynie estetycznej. Innowacyjne urządzenie używane podczas laseroterapii zostało zaprojektowane z myślą o kobietach, które chcą usunąć tkankę tłuszczową z podbródka, zredukować worki pod oczami lub poddać się bezoperacyjnemu liftingowi twarzy i szyi. Zabieg pozwala poprawić kontur żuchwy, zniwelować tzw. chomiki, czy wymodelować obszar kolan, brzucha, pośladków, czy wewnętrznej strony ud. Podczas jednej procedury zabiegowej Endolift możesz pozbyć się wieloletnich kompleksów, poprawić napięcie skóry i odmłodzić swój wygląd bez ingerencji chirurgicznej.

Zmniejszenie wiotkości skóry i likwidacja tkanki tłuszczowej

Endolift to zabieg laserowy o wielokierunkowym działaniu, który może być stosowany zarówno na twarzy jak i różnych obszarach ciała. Służy do wyszczuplania, napinania skóry i niwelowania wiotkości ciała (np. skóra nad kolanami, tzw. chomiki i pelikany). Laser diodowy LASEmaR 1500 emituje energię o długości fali 1470 nm, która jest pochłaniana przez wodę i tkankę tłuszczową, dzięki czemu urządzenie umożliwia skuteczną walkę z tkanką tłuszczową i oznakami starzenia skóry w bezpieczny i bezinwazyjny sposób. Zaawansowany technologicznie laser niszczy miejscowe depozyty tłuszczu, jednocześnie stymulując produkcję nowych włókien kolagenowych, co sprawia, że Twoja skóra jest napięta i jędrna.

Atutem zabiegu jest też brak okresu rekonwalescencji oraz bezbolesność. Endolift nie wymaga zastosowania znieczulenia ani szczególnych przygotowań ze strony pacjentki. Cała procedura jest wykonywana przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej w ciągu jednego dnia. Dzięki zabiegowi Endolift możesz więc wymodelować problematyczne rejony sylwetki lub twarzy w szybki i bezproblemowy sposób.

Endolift – wskazania do zabiegu

  • Zmarszczki i linie mimiczne: Endolift może być stosowany do redukcji zmarszczek, zwłaszcza tych pojawiających się wokół oczu, na czole i wokół ust.
  • Utrata jędrności skóry: Jeśli skóra traci jędrność z powodu starzenia się, Endolift może pomóc w jej naprężeniu i poprawie elastyczności.
  • Cellulit: Procedura może być stosowana w celu zmniejszenia widoczności cellulitu poprzez zwiększenie kolagenu i poprawę struktury skóry.
    Redukcja tłuszczu: Endolift może również być używany do redukcji tkanki tłuszczowej, szczególnie w obszarach trudnych do osiągnięcia za pomocą diety i ćwiczeń.
  • Poprawa owalu twarzy: Dzięki możliwości stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, Endolift może poprawić kontur i owal twarzy.
    Problemy z cerą: Osoby z problemami skórnymi, takimi jak trądzik lub blizny, mogą również skorzystać z Endolift w celu poprawy stanu skóry.


Endolift – Charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo 

Laser diodowy LASEmaR 1500 to certyfikowany sprzęt medyczny, który cechuje się szybkim i wysoce bezpiecznym działaniem. Urządzenie umożliwia przeprowadzanie procedury zabiegowej przy precyzyjnym dostosowywaniu się do stanu tkanki. Dzięki temu Endolift jest nie tylko efektywną, ale też bardzo bezpieczną terapię, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa. Możliwość dopasowania parametrów lasera diodowego do różnych celów terapeutycznych sprawia, że lekarz może zindywidualizować terapię.

Szybkość i trwałość efektu

Zabieg Endolift natychmiastowo inicjuje procesy przebudowy skóry na powierzchniowych, jak i głębokich warstwach. Energia laserowa pobudza produkcję kolagenu i redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Zarówno w przypadku zabiegów na twarz, jak i ciało, uzyskane efekty są trwałe i widoczne od razu po sesji zabiegowej.

Komfort

Zabieg Endolift nie powoduje żadnego dyskomfortu u pacjentki. To bezbolesna procedura, która w przeciwieństwie do wielu innych metod laseroterapii nie pozostawia śladów na skórze ani nie wymaga użycia środków znieczulających. Laser diodowy działa bardzo precyzyjnie i jednocześnie delikatnie, bez przerywania ciągłości naskórka.

Stosunek jakość/cena

Biorąc pod uwagę wielofunkcyjność LASEmaR 1500, szybkie i długotrwałe rezultaty oraz bezbolesność zabiegu, cena Endolift jest adekwatna do korzyści, jakie daje laseroterapia. Wysoka skuteczność sprawia, że to jeden z najpopularniejszych zabiegów wśród kobiet chcących skorzystać z liftingu twarzy i ciała lub likwidacji miejscowych depozytów tłuszczu w celu wymodelowania problematycznych rejonów.

Lifting i liposukcja bez skalpela

Medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów odmładzających i modelujących, ale ciężko znaleźć metodę,  który pozwala osiągnąć oba te cele (lifting i liposukcja)  jednocześnie i to bez bólu, czy długotrwałej rekonwalescencji. Proponujemy zabieg Endolift kobietom i mężczyznom, którzy chcą wygrać walkę z kompleksami, odzyskać dobry wygląd i samopoczucie. Naszą ofertę kierujemy do osób zmagających się z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, workami pod oczami, wiotką i suchą skórą twarzy oraz ciała, a także innymi problemami. Endolift zapewnia satysfakcjonujące i trwałe efekty w każdym przypadku.

Czas rekonwalescencji 

Endolift nie wymaga rekonwalescencji, odzyskujesz pełną sprawność bezpośrednio po procedurze zabiegowej.

Powtarzalność 

Pełne efekty uzyskuje się po jednej sesji Endolift.

Młodsza, jędrniejsza i gęściejsza skóra.

Nowoczesny LASEmaR 1500 stymuluje naturalną odnowę skóry poprzez pobudzenie fibroblastów do wzmożonej produkcji kolagenu. Dzięki czemu skóra się zagęszcza, uelastycznia, jest gładka i jędrna – bez niepożądanych oznak starzenia typu chomicze policzki, niewyraźny owal twarzy, worki pod oczami.

Endolift – przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna 

W trakcie pierwszej wizyty konsultacyjnej lekarz medycyny estetycznej zapozna się z problemem Pacjentki/Pacjenta.

Plan leczenia 

Bezpośrednio po konsultacji specjalista zaproponuje optymalny plan leczenia z użyciem najlepszych technik zabiegowych.

Pierwszy zabieg

Lekarz medycyny estetycznej przeprowadza zabieg Endolift. Cała procedura trwa od 30 do 90 minut (w zależności od obszaru zabiegowego).

Kontynuacja terapii

Zabieg Endolift jest jednorazową procedurą, nie przeprowadzamy go w serii, wystarczy jedna sesja, aby osiągnąć pożądane efekty.