Nagłówek

Klinika medycyny estetycznej i stomatologii w Poznaniu MediArt Clinic.

Na to, kim jesteśmy i jak wyglądamy ma wpływ wiele czynników – styl życia, dieta, życie osobiste i zawodowe.

Na naszą niekorzyść działa czas, który przynosi ze sobą utratę jędrności i elastyczności skóry, zmniejszenie ilości tkanki podskórnej czy zmiany w układzie kośćca. Dotykają nas również różnorodne przypadłości, jak przebarwienia, cellulit czy nadwaga. Mimo zmian fizycznych, bardzo często pozostajemy młodzi i piękni duchem – brakuje nam zatem harmonii, co w znaczącym stopniu wpływa na obniżenie jakości życia. Medycyna estetyczna to starania jakie podejmujemy w naszym MediArt Clinic w Poznaniu, by nasi Pacjenci mogli osiągnąć równowagę pomiędzy wewnętrznym poczuciem młodości, zdrowiem a pięknem zewnętrznym. Wieloletnie doświadczenie, a także szczególne wyczucie estetyki, pozwalają nam w sposób naturalny i zrównoważony wydobyć piękno z każdej osoby, która pragnie zmian na lepsze. W wyjątkowy sposób cenimy sobie konsultacje, podczas których poznajemy Pacjentów, ich styl życia, stan zdrowia oraz oczekiwania i nadzieje.

Dzięki takiej rozmowie zyskujemy wiedzę niezbędną do przeprowadzenia stosownych zabiegów, Pacjenci zaś poczucie bezpieczeństwa i pewność, że oddają się w ręce specjalistów. Chcemy uszczęśliwiać, dodawać pewności siebie, wydobywać piękno – po prostu spełniać marzenia.

Założycielka MediArt Clinic w Poznaniu, lek. stomatolog Agnieszka Krupińska należy do grona specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej. Agnieszka Krupińska przeprowadza rozmaite zabiegi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, wykorzystując nowoczesne i innowacyjne metody. Od lat dzieli się także wiedzą i umiejętnościami z innymi lekarzami medycyny estetycznej z całej Polski, prowadząc specjalistyczne szkolenia i kursy.

Agnieszka Krupińska

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie otrzymała dyplom i tytuł lekarza stomatologa. Doskonaliła wiedzę i umiejętności uczestnicząc w wielu prestiżowych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, w efekcie czego otrzymała liczne dyplomy i certyfikaty poświadczające jej umiejętności. Specjalistką w dziedzinie stała się wraz z ukończeniem na poziomie mistrzowskim kursu w Akademii Rzeźbienia Twarzy – wówczas wiedzę pogłębiała pod kierunkiem poważanego w środowisku medycyny estetycznej praktyka – dr n. med. Wojciecha Maruszy. Na swoim koncie posiada współpracę z renomowanymi klinikami na terenie całej Polski, a także Indii, gdzie praktykowała w znanym ośrodku medycyny estetycznej w Kerala. Wiedzą i umiejętnościami dzieli się z innymi adeptami sztuki lekarskiej jako główna konsultantka w Polsce, jednej z najlepszych firm kosmetycznych z dziedziny medycyny estetycznej na świecie.

Piotr Konwiński

Jestem absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W latach 2013-2019 odbywałem szkolenie specjalizacyjne w CM HCP Szpitalu im. św. Jana Pawła II w Poznaniu. Posiadam również doświadczenie w pracy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, Oddziale Leczenia Ran Przewlekłych oraz Poradni Chirurgicznej.  Obecnie pracuję jako lekarz specjalista na Oddziale Chirurgii Ogólnej, ponadto wykonuję badania USG Doppler ( żyły, tętnice kończyn oraz tętnice szyjne i kręgowe). Moim szczególnym zainteresowaniem są nowoczesne zabiegi związane z niewydolnością żylną kończyn dolnych, takie jak ablacja wewnątrznaczyniowa falami radiowymi, miniflebektomia, skleroterapia oraz zabiegi modelowania sylwetki – liposukcja oraz przeszczepy tłuszczu. Wykonuję również zabieg blefaroplastyki powiek górnych.
Ukończyłem liczne kursy w zakresie badań ultrasonograficznych, medycyny estetycznej, modelowania sylwetki (lipoliza, liposukcja), skleroterapii, blefaroplastyki oraz urologii estetycznej (powiększanie penisa). 

Paweł Kulesza

Jestem lekarzem stomatologiem. Dyplom uzyskałem na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 2001.
Od tamtej pory zdobywam wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie implantologii stomatologicznej do tego stopnia, iż od 10 ponad lat w zasadzie niczego innego w stomatologii nie wykonuję.
Wyznając zasadę: „Wiem wszystko o niczym albo nic o wszystkim” wybrałem pierwszą opcję, dlatego współpracuję z wieloma lekarzami, z których każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie medycyny. Uważam, że dzięki takiemu podejściu zarówno pacjent jak i lekarz odnoszą największe korzyści. Pacjent ma pewność, że otrzymuje usługę na najwyższym poziomie, a lekarz robi to co kocha, a nie to co musi w danym momencie robić.
Kończąc życzę Państwu abyście nie musieli korzystać z usług lekarzy, a jeżeli to tylko w celu kontroli własnego zdrowia, bo jak powszechnie wiadomo „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Wiktoria Płachta-Wańko

Lekarz stomatolog Wiktoria Płachta-Wańko specjalizuje się w leczeniu endodontycznym (kanałowym) przy użyciu mikroskopu oraz stomatologii zachowawczej w powiększeniu.
Jako lekarz staram się, aby wizyta przebiegała komfortowo i bezstresowo, a pacjent był informowany o każdym etapie leczenia. 
Jestem Absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Ukończyłam prestiżowy kurs Curriculum Endodontyczne oraz liczne szkolenia z dziedziny nowoczesnej endodoncji. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Nieustannie podnosze swoje kwalifikacje zawodowe, by w codziennej praktyce móc zagwarantować moim Pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.
W czasie wolnym jestem miłośniczką dalekich, autostopowych podróży z plecakiem.