Infinite-Thread
Pierwsza i jedyna klinika w Polsce oferująca lifting twarzy i szyi z wykorzystaniem nici Infinite-Thread w MediArt Clinic.

Infinite-Thread – Nowy wymiar liftingu twarzy

Problem starzenia

Wraz z upływem czasu nasza skóra traci elastyczność, co prowadzi do powstawania zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, linii marionetek oraz zwiotczenia skóry kości policzkowych i szyi. Są to naturalne oznaki starzenia, z którymi boryka się każdy z nas.

Skuteczność Infinite-Thread

Nici Infinite-Thread oferują natychmiastowe odmłodzenie twarzy i szyi. Średni czas utrzymywania się efektu odmłodzenia wynosi od 5 do 10 lat. Wprowadzenie nici redukuje fałdy, linie i zmarszczki, modeluje skórę na kościach policzkowych. Tym samym poprawia owal całej twarzy. Skóra odzyskuje napięcie, jędrność i zdrowy koloryt. A dzięki implantacji nici skóra jest w stanie stymulować produkcje nowego kolagenu i elastyny.

MediArt Clinic – Jedyna certyfikowana klinika w Polsce

W Polsce jedyną certyfikowaną kliniką wykonującą zabieg z wykorzystaniem nici Infinite-Thread jest MediArt Clinic. Dzięki specjalistycznemu szkoleniu i doskonałej opanowanej technice liftingu twarzy, MediArt Clinic gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegu. To właśnie tutaj pacjenci mogą liczyć na optymalne umiejscowienie nici zgodnie z naturalnymi wektorami tkankowymi, co zapewnia naturalny i młodzieńczy wygląd.

Lifting twarzy i szyi bez blizn i nacięć

Nici Infinite-Thread są aplikowane bez nacięć za pomocą małej kaniuli, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia nerwów i naczyń krwionośnych. Technika ta, stosowana wyłącznie przez certyfikowane kliniki medycyny estetycznej, gwarantuje optymalne umiejscowienie nici zgodnie z naturalnymi wektorami tkankowymi pacjenta, co zapewnia naturalny i młodzieńczy wygląd.

Trwałość i bezpieczeństwo

Nici Infinite-Thread wykonane są z biokompatybilnych materiałów, takich jak poliester i stały silikon klasy medycznej. Materiały te są neutralne, nie powodują reakcji zwłóknienia i nie są wchłaniane przez organizm, co zapewnia trwały efekt. Dzięki ponad 800 nacięciom na całej długości nici, osiągają one średnią skuteczność trakcyjną o 60% wyższą niż inne produkty, co gwarantuje trwałość i stabilność wyników przez wiele lat.

Dyskrecja i komfort

Zabieg liftingu przy użyciu nici Infinite-Thread trwa tylko 2 godzinę i 15 minut, w tym 15 minut na znieczulenie miejscowe. Pacjent może wrócić do domu bez konieczności hospitalizacji. Obrzęki znikają średnio w ciągu 3 do 8 dni, a ewentualne siniaki są łatwe do ukrycia makijażem. Nici są całkowicie niewidoczne pod skórą, co zapewnia pełną dyskrecję, nawet przy badaniach takich jak tomografia czy rezonans magnetyczny.

Wskazania do zabiegu

Lifting twarzy przy użyciu nici Infinite-Thread jest przeznaczony dla osób, które chcą  skutecznie poprawić wygląd swojej twarzy i przeciwdziałać oznakom starzenia. Główne wskazania do zabiegu obejmują:

1. Zwiotczenie Skóry

 • Podbródek: Redukcja wiotkości skóry w okolicy podbródka.
 • Szyja: lifting szyi.
 • Policzki: Uniesienie i ujędrnienie wiotkiej skóry w okolicach kości policzkowych.

2. Zmarszczki i linie mimiczne

 • Bruzdy Nosowo-Wargowe: Zmniejszenie głębokości fałd biegnących od nosa do kącików ust.
 • Linie Marionetki: Redukcja linii biegnących od kącików ust do brody.
 • Zmarszczki na Policzkach i Szyi: Wygładzenie powierzchni skóry.

3. Utrata Jędrności i Objawy Starzenia

 •  Ogólna Utrata Jędrności: Poprawa elastyczności i jędrności skóry twarzy.
 • Zapadnięte Tkanki Podskórne: Repozycjonowanie i uniesienie zapadniętych tkanek.

4. Poprawa owalu twarzy

 • Modelowanie Kości Policzkowych: Przywrócenie wyrazistości i uniesienie kości policzkowych.
 • Modelowanie linii żuchwy: Poprawa owalu i dolnej części twarzy.

5. Usunięcie drugiego podbródka i chomiczków

 • Podwójny Podbródek: Skuteczne usunięcie drugiego podbródka.
 • Chomiczki: Eliminacja  tzw. chomiczków, co poprawia kontur twarzy.

6. Lifting powiek i brwi
– Powieki: Podniesienie opadających powiek.
– Brwi: Lifting brwi, co nadaje twarzy bardziej otwarty i młodzieńczy wygląd.

7. Poprawa wyglądu po operacjach estetycznych
– Po Chirurgicznym Liftingu Twarzy: Utrwalenie efektów wcześniejszych zabiegów chirurgicznych.
– Przygotowanie do Przyszłych Zabiegów: Optymalizacja skóry przed planowanym chirurgicznym liftingiem twarzy.

9. Ogólne wskazania estetyczne

 • Pacjenci Obu Płci po 35 roku życia: Zabieg jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
 • Bez Względu na Kolor Skóry: Odpowiedni dla osób o jasnej i ciemnej karnacji, bez ryzyka powstawania blizn keloidowych.
 • Palący i Niepalący: Brak przeciwwskazań związanych z nałogiem palenia.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • kobiet w ciąży
 • kobiet karmiących piersią
 • osób z aktywną opryszczką i chorobami nowotworowymi
 • osób ze skłonnością do powstawania bliznowców
Wysokie standardy jakości

Nici Infinite-Thread posiadają znak CE, co potwierdza spełnienie rygorystycznych wymagań Unii Europejskiej dotyczących wyrobów medycznych. Materiały, z których są wykonane, od ponad 50 lat stanowią złoty standard w medycynie, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i skuteczność.

Podsumowanie

Dzięki wysokiej jakości materiałom, nowoczesnej technice aplikacyjnej i certyfikowanym klinikom, pacjenci mogą cieszyć się młodzieńczym wyglądem przez wiele lat. To nowa era w medycynie estetycznej, która łączy skuteczność, bezpieczeństwo i komfort, dostosowując się do potrzeb każdego pacjenta.

Przed zabiegiem
Tydzień po zabiegu