Korekcja linii żuchwy

Ładnie zarysowana linia żuchwy to marzenie nie jednego z nas. 

Dzięki wyrazistemu obrysowi twarz wygląda na młodą i zadbaną. Niestety z wiekiem skóra zaczyna tracić naturalną jędrność, czego efektem są opadające fałdy skórne, które zamazują owal twarzy i sprawiają, że czujesz się staro i nieatrakcyjnie. Jednak dzięki prężnie rozwijającej się medycynie estetycznej możesz przywrócić swojej twarzy młodość oraz dawną jędrność – i to w bezpieczny, niechirurgiczny sposób! Modelowanie żuchwy, dzięki takim zabiegom jak Nici Aptos, Nici Spring Thread, Ellance czy kwas hialuronowy, pozwala w szybki i nieinwazyjny sposób przywrócić utraconą witalność skóry, a także poprawić owal twarzy.

Korekcja linii żuchwy – efekty

  • Wyraźnie zarysowana linia żuchwy
  • Wyraźne odmłodzenie
  • Ujędrnienie zwiotczałej skóry
  • Wysmuklenie twarzy
  • Nadanie pożądanych rysów twarzy

Modelowanie żuchwy

Żuchwa to jedno z takich miejsc, które potrafi skutecznie zdradzić wiek. Nic więc dziwnego, że to właśnie ten rejon twarzy określany jest przez lekarzy trójkątem młodości. Podstawą wspomnianego trójkąta jest żuchwa, a wierzchołkiem smukła broda. Kiedy traci on ostrość tworzy się piramida starości, która objawia się brakiem wyrazistości rysów twarzy oraz fałdami skórnymi. Tymczasem modelowanie linii żuchwy potrafi w prosty sposób przywrócić jędrność i młodość Twojej twarzy.

Modelowanie żuchwy jest zabiegiem przeznaczonym nie tylko dla osób, które pragną jedynie odmłodzić i ujędrnić twarz. To również idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają asymetrię, chcą złagodzić zbyt masywną żuchwę albo uwydatnić delikatne rysy twarzy. W MediArt Clinic stawiamy na naturalne piękno i indywidualizm, dlatego po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami dopasujemy idealne zabiegi dla Twoich potrzeb.

Korekta linii żuchwy – na czym polega?

Korekta linii żuchwy jest możliwa przede wszystkim za sprawą nici Aptos oraz Nici Sping Thread. Dzięki nim możesz uzyskać spektakularne efekty – i to bez przeprowadzania inwazyjnej operacji plastycznej. Co więcej, korekcja linii żuchwy z pomocą nici gwarantuje naturalne podkreślenie owalu twarzy, a także jej wyraźne odmłodzenie i ujędrnienie.

Jeśli chodzi o sam zabieg korekty linii żuchwy, polega on na wprowadzeniu nici przez bardzo delikatne, mikroskopijne punkty wkłucia. Te ostatnie najczęściej są zlokalizowane w niewidocznych miejscach. Nici wprowadza się za pomocą specjalnej igły, a lekarz nadaje twarzy przy ich pomocy ładny i naturalny wygląd. Dla komfortu naszych pacjentów zabieg korekty żuchwy przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Korekcja linii żuchwy jest również możliwa za sprawą kwasu hialuronowego oraz Ellance. Obie substancje podawane są w określone miejsca w taki sposób, aby przywrócić twarzy młody wygląd oraz wyostrzyć jej rysy. Na szczególną uwagę zasługuje Ellance, czyli wypełniacz posiadający w swoim składzie polikaprolakton. Składnik ten stymuluje organizm do produkcji kolagenu, zapewniając tym samym szybkie, spektakularne i naturalne efekty.

Korekcja linii żuchwy w MediArt Clinic w Poznaniu

W MediArt Clinic oferujemy szereg zabiegów na modelowanie linii żuchwy. Dobieramy je jednak indywidualnie, po zapoznaniu się z oczekiwaniami pacjenta. Wsłuchując się w jego potrzeby oraz rozumiejąc kompleksy z jakimi się zmaga, możemy dobrać odpowiednie zabiegi i przeprowadzić skuteczne modelowanie żuchwy.

Jeżeli Ty również nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego wyglądu, zapraszamy Cię na konsultację, w ramach której opowiemy Ci o zabiegach modelowania brody i żuchwy oraz zaproponujemy odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.