Laser tulowy – gładka skóra bez przebarwień – najmocniejsza technologia.

Laser tulowy to najmocniejsza technologia, która działa na zasadzie wytworzenia tysięcy mikrouszkodzeń w skórze. Co stymuluje procesy gojenia i produkcję nowego kolagenu. Bezpośrednio po zabiegu aplikowane są aktywne nanocząsteczki kosmoceutyków jakie jak witamina c, witamina a, kwas traneksamowy i resweratrol w celu zwiększenia efektywności zabiegu. Laser tulowy działa w trzech trybach: ablacyjnym, nieablacyjnym i subablacyjnym. Jest bezpieczny i skuteczny, a po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się przez długi czas. Laser tulowy jest używany do poprawy wyglądu i kondycji skóry dla pacjentów w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry. Dzięki możliwości wyboru intensywności leczenia od łagodnej do wysokiej zabiegi mogą być wykonywane przez cały rok. Innowacyjna technologia, którą Państwu proponujemy jest wykorzystywana w takich zabiegach jak:

 • rozjaśnienie przebarwień i zmian pigmentacyjnych
 • redukcja blizn, w tym potrądzikowych i rozstępów
 • rewitalizacja włosów i skóry głowy
 • wygładzenie skóry i wyrównanie jej struktury
 • poprawa stanu skóry trądzikowej i tłustej
 • zmniejszenie rozszerzonych porów
 • odmładzanie skóry i redukcja zmarszczek
 • lifting i napięcie skóry
 • rewitalizacja delikatnej skóry okolic oczu
 • rewitalizacja ust
 • procedura „Baby Face”

Laser tulowy jest polecany osobom, które zmagają się z różnego rodzaju przebarwieniami skórnymi. Jednak użycie lasera powoduje nie tylko wyrównanie kolorytu skóry, lecz także wygładzenie zmarszczek, blizn potrądzikowych, likwidację dużych porów.

Charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo 

Zabieg z użyciem lasera tulowego jest bezpieczny, ryzyko wystąpienia powikłań jest bardzo niskie. Laser nie powoduje uszkodzenia warstwy rogowej naskórka, możliwe jest dostosowywanie parametrów do potrzeb pacjenta.

Szybkość i trwałość zabiegu  

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Rezultaty kuracji są trwałe, jednak należy pamiętać, że taki zabieg nie powstrzyma zachodzących naturalnie procesów starzenia skóry.

Komfort

Zabieg jest delikatny i bezbolesny, a zatem komfortowy dla pacjenta.

Stosunek jakość/cena

Laser pozwala w sposób bezpieczny, nieinwazyjny i szybki pozbyć się przebarwień czy zmarszczek. Terapia rzadko prowadzi do powikłań, a okres rekonwalescencji jest krótki. Zabieg jest efektywny, a przy tym atrakcyjny cenowo.

Wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo

Zabieg laserowy charakteryzuje się dużą skutecznością oraz bezpieczeństwem i niskim ryzykiem wystąpienia powikłań. Nie wymaga też specjalnych przygotowań ze strony pacjenta, jednak nie można zapomnieć o konsultacji lekarskiej, bo istnieją pewne przeciwwskazania do przeprowadzenia laseroterapii. Laser pomaga rozwiązać problemy wielu pacjentów z przebarwieniami, zmarszczkami i innymi mankamentami urody. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa napięcia skóry, a po kilku dniach także kolorytu.

Czas rekonwalescencji 

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjent wraca od razu do codziennych czynności. Skóra goi się bardzo szybko.

Powtarzalność

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak w zależności od problemu i kondycji skóry możliwe jest wykonanie całej serii (1-3 zabiegów).

Bezbolesne oczyszczanie i regeneracja

Laser umożliwia przeprowadzenie bezbolesnych zabiegów na powierzchni skóry. Tworzy mikrokanaliki przerywające barierę naskórka, dzięki czemu specjalistyczne preparaty łatwiej wnikają i spełniają swoje zadanie. Laser tulowy oczyszcza i regeneruje, wygładza, usuwa przebarwienia i likwiduje duże pory. Laser stworzony został z myślą o łatwiejszym i precyzyjniejszym aplikowaniu kosmoceutyków.

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna 

Pacjent zgłasza się na konsultację, naświetla problem. Specjalista określa stan skóry, omawia przeciwwskazania.

Przygotowanie do leczenia 

Zostaje wyznaczony termin zabiegu oraz omówiony jego przebieg.

Przeprowadzenie zabiegu

Pierwszy zabieg przynosi niemal natychmiastowe efekty w postaci wygładzenia, rozjaśnienia, likwidacji niedoskonałości.

Kontynuacja terapii 

W razie konieczności ustalane są kolejne zabiegi laserowe

Laser tulowy - cennik zabiegów

Procedura „Baby Face”

Cała twarz 1700 PLN

Policzki 1300 PLN

Szyja 1400 PLN

Dekolt 1500 PLN

Twarz + szyja 2300 PLN

Twarz + szyja + dekolt 2900 PLN

Procedura „Baby Face” Pakiet

Pakiet 3 zabiegów 4800 PLN

Pakiet 3 zabiegów 3600 PLN

Pakiet 3 zabiegów 3900 PLN

Pakiet 3 zabiegów 4200 PLN

Pakiet 3 zabiegów 6300 PL

Pakiet 3 zabiegów 8100 PLN