Lifting twarzy

Odmłodzenie twarzy i podniesienie jej owalu

Usuwanie zmarszczek, nawet tych głębokich

Zwiększenie jędrności skóry

Redukcja wiotkości skóry twarzy

Wygładzenie zmarszczek

Długotrwałe rezultaty

Sculptra

Sculptra to wypróbowana metoda liftingu twarzy bez użycia skalpela, która pomaga skutecznie zniwelować oznaki starzenia się skóry.

Nici Aptos

Nici Aptos Excellence to rewolucyjna metoda liftingu twarzy i ciała oraz usuwania zmarszczek za pomocą bioabsorbowalnych nici caprolac.

SonoQueen

SonoQueen to nowoczesna technologia bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała dzięki dostarczaniu energii ultradźwiękowej do głębokich warstw skóry.

Wolumetria

Wolumetria twarzy to sprawdzony sposób na  poprawę jej owalu. Połączenie liftingu i modelowania z wykorzystaniem kwasu hiluronowego umożliwia zahamowanie upływu czasu i jego objawów, a co za tym idzie, odmłodzenie skóry i wypełnienie zmarszczek.

Spring Thread

Liftingujące nici Spring Thread to nowa epoka w zabiegach odmładzających, odpowiadająca wymaganiom współczesnej kobiety, która oczekuje szybkich efektów w krótkim czasie.

EasyLift®

Poznaj zabieg EasyLift®, który jeszcze bardziej zwiększa skuteczność liftingu z zastosowaniem nici stałych Spring Thread. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, mogą one teraz utrzymywać fantastyczny efekt przez 10 lat – lub nawet dłużej!