Lifting twarzy

Upływający czas widać po smutno opadającej powiece, wykrzywiających się w posępny grymas kącikach ust czy też wiotkiej skórze zwisającej z policzków. Nowoczesna medycyna estetyczna ma jednak na to sposób! To face lifting z wykorzystaniem nici – innowacyjna, przełomowa metoda, która każdego roku cieszy się rosnącą popularnością.

Face lifting pozwala w skuteczny, szybki i bezpieczny sposób przywrócić twarzy młody wygląd. Polega na umieszczeniu pod skórą specjalnych nici, których wchłanianie dodatkowo stymuluje procesy naprawcze w skórze. Od razu po takim zabiegu twarz staje się młodsza, skóra bardziej jędrna, a zmarszczki wyraźnie wygładzone.

Lifting twarzy- efekty

 

wyraźne odmłodzenie,

uniesienie i wyostrzenie owalu twarzy,

widoczne spłycenie zmarszczek

uniesienie opadającej powieki i kącików ust,

wygładzenie szyi,

zwiększenie jędrności i elastyczności skóry,

wygładzenie i naciągnięcie skóry

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Na czym polega lifting twarzy?

  Nici znajdują zastosowanie w medycynie estetycznej od niedawna, jednak sama ta technologia znana jest już od wielu lat i z powodzeniem wykorzystuje się ją przy różnego rodzaju operacjach chirurgicznych. Obecnie stosuje się je także do liftingu twarzy. Na czym polega zabieg tego typu?

  Po oczyszczeniu skóry i naniesieniu substancji znieczulającej, lekarz wykonuje niewielkie nakłucia w niewidocznych miejscach – najczęściej jest to linia włosów. Następnie, delikatnie wprowadza określony typ nici. Ich wybór dopasowuje się indywidualnie do każdego pacjenta i uzależnia od efektów, jakie chce uzyskać, a także obszaru, w którym wykonywany jest zabieg.

  Efekty liftingu twarzy widoczne są niemal od razu, przy czym nici dodatkowo pobudzają i stymulują organizm do produkcji kolagenu. Dzięki temu procesowi skóra jest uniesiona i odmłodzona, a także poprawia się jej stan i gęstość. To istotne korzyści, które zwiększają atrakcyjność zabiegu.

 • W jakim wieku robić lifting twarzy?

  Pierwsze oznaki starzenia się skóry pojawiają się miedzy 25. a 30. rokiem życia. To szczególny czas, w którym warto stosować odpowiednią pielęgnację oraz zabiegi profilaktyczne, chroniące przed wczesnym powstawaniem zmarszczek i zwiotczeń. Niestety brak snu i regeneracji, nieustanny stres oraz nieodpowiednia dieta sprawiają, że Twoja twarz zaczyna wyglądać na smutną i przemęczoną. Dodatkowo opada górna powieka, a owal twarzy traci swoją wyrazistość.

  Na pogorszenie wyglądu mają również wpływ przebyte choroby lub nagły spadek wagi. Ten ostatni powoduje, że na szyi powstają widoczne zwiotczenia i bruzdy, policzki zapadają się, tworząc tak zwane chomiki, a kąciki ust wykrzywiają się w grymas.

  A zatem lifting twarzy w jakim wieku powinno się wykonywać? Decyduje o tym nie liczba przebytych lat, ale samopoczucie i defekty, które utrudniają codzienne funkcjonowanie lub negatywnie wpływają na pewność siebie. Zabieg liftingu twarzy ma na celu poprawę wyglądu i przywrócenie naturalnego piękna, dlatego można go rozważyć w każdym wieku.

Lifting twarzy

Twarz to zwierciadło naszej duszy. Pokazuje, ile radości i smutku przeżyliśmy w życiu. Jednak im więcej doświadczeń, tym więcej zmarszczek, bruzd i zwisającej skóry. Twarz wraz z wiekiem traci swoją naturalną jędrność, blask i witalność. Choć w głębi czujesz się młodo, na zewnątrz trudno to dostrzec.

Na szczęście nowoczesna medycyna estetyczna ma do zaoferowania lifting twarzy. Zabieg unosi i poprawia owal twarzy, zwiększa jędrność skóry i wygładza zmarszczki. Face lifting pozwoli Ci odzyskać pewność siebie, zwalczyć kompleksy i cieszyć się pełnią życia.

Lifting twarzy nićmi

Lifting twarzy nićmi to rewolucyjna metoda zapewniająca młody wygląd poprzez uniesienie wiotkiej skóry, wyostrzenie rysów twarzy oraz wyraźne spłycenie zmarszczek. Nici do liftingu twarzy skutecznie radzą sobie także z takimi defektami, jak opadająca powieka, zapadające się kąciki ust, czy tak zwane „chomiki”. Co ważne, zabieg jest szybki, bezinwazyjny i bezbolesny.

Dzięki wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanych bioabsorbowalnych nici, lifting twarzy jest widoczny od razu zakończeniu, a jego efekty utrzymują się nawet 10-15 lat. Nic więc dziwnego, że lifting twarzy nićmi cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem klientów.

Lifiting twarzy bez skalpela

Chirurgiczny lifting twarzy, choć pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów, niesie ze sobą również ryzyko i obciążenie dla organizmu. Dlatego wiele osób nie decyduje się na taki zabieg i rezygnuje z walki o młody wygląd. Jednak nowoczesna medycyna estetyczna  oferuje lifting twarzy bez skalpela, który jest bezpieczny, bezbolesny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Co równie istotne, lifting twarzy bezinwazyjny zapewnia efekty porównywalne do tych uzyskanych metodą chirurgiczną. Na korzyść zabiegu z wykorzystaniem nici przemawia również fakt, że nie pozostawia po sobie pooperacyjnych blizn.

Bezinwazyjny lifting pozwala bez obaw zawalczyć o młody, naturalnie piękny wygląd. Z jego pomocą możesz odzyskać pewność siebie i realizować marzenia.