Liposukcja wodna

Chcesz wymodelować sylwetkę? Zmniejszyć obwód w pasie i podkreślić talię? Usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowanej nad kolanami? A może trochę powiększyć i zaokrąglić pośladki? To doskonale się składa! Wszystko to jest bowiem możliwe za sprawą rewolucyjnej liposukcji wodnej! Co więcej, dzięki nowoczesnemu zabiegowi Body Jed Evo, można pobrać tkankę tłuszczową z rejonu, który chcesz zmniejszyć np. z brzucha i przetransferować ją do miejsc, które chcesz wypełnić, czyli do pośladków, ud, policzków czy ust. Pozwala to zatem na kompleksowe modelowanie sylwetki oraz twarzy.

Liposukcja wodna – efekty

Miejscowe zmniejszenie obwodów ciała

Modelowanie sylwetki

Wolumetria twarzy

Uniesienie i zaokrąglenie pośladków,

piersi, policzków czy ust

Zarysowanie kształtów

 

Liposukcja wodna

Liposukcja wodna to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, służący do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki niemu możliwe jest zmniejszenie obwodów brzucha, ud czy pośladków, a także wyszczuplenie problematycznych obszarów ciała, takich jak kolana, łydki czy drugi podbródek.

Wodna liposukcja to przełomowy zabieg, który pomaga szybko i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej, a Body Jet Evo pozwala dodatkowo na przetransferowanie tłuszczu w te rejony, które chcesz nim wypełnić. Własny tłuszcz doskonale sprawdza się w przypadku modelowania kości policzkowych, a także jako naturalny wypełniacz ust czy piersi.

Liposukcja Body Jet to bezpieczny i mało inwazyjny zabieg. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje się metodę WAL (water-jet assisted liposuction), czyli strumień wody, za sprawą którego z organizmu delikatnie wypłukiwane są komórki tłuszczowe. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a pacjent nie czuje bólu podczas jego trwania. Co ważne, Body Jet Evo pozwala wyeliminować mechaniczne uszkodzenia tkanek, co nierzadko zdarza się w przypadku klasycznego odsysania tłuszczu. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny i pozwala na szybką rekonwalescencję.

Dla kogo jest liposukcja Body Jet Evo? Dla wszystkich tych, którzy chcieliby wymodelować sylwetkę, nadać jej ładnych kształtów i miejscowo pozbyć się tkanki tłuszczowej. Liposukcja wodna Body Jet to również idealny sposób na wyszczuplenie i zmniejszenie obwodów ciała w sytuacji, gdy dieta i ćwiczenia nie przynoszą pożądanych efektów. Przyda się zwłaszcza osobom, u których tkanka tłuszczowa nadmiernie gromadzi się nad kolanami, na brzuchu lub udach czy też tworzy drugi podbródek. Dodatkowo, polecana jest również mężczyznom borykającym się z problemem ginekomastii.

Innowacyjna liposukcja wodna Body Jet pozwoli ci pozbyć się tłuszczu, zarysować kształty czy wysmuklić talię, a także umożliwi jego transfer w inne rejony ciała.