Dubai Derma 2019: podróże, które kształcą!

Aby dostarczać naszym Pacjentom usług najwyższej jakości, które są oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, dbamy o nieustanny rozwój. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach, które przyciągają najważniejszych specjalistów ze świata medycyny estetycznej i dermatologii.

Czytaj dalej

MediArt Clinic jako Autoryzowana Klinika Neauvia!

mezoterapia Neauvia - Poznan

W ramach akcji  #wbezpiecznych rękach, czasopismo Harper’s Bazaar opublikowało listę ośrodków, w których można bez obaw poddać się zabiegom Neauvia. Na liście Autoryzowanych Klinik Neauvia znalazła się też nasza MediArt Clinic, jako jedyna tego typu placówka w Poznaniu!

Czytaj dalej

Lekarz Agnieszka Krupińska – specjalistką Teoxane!

Lekarz Agnieszka Krupińska dołączyła do prestiżowego grona specjalistów Teoxane – firmy, która stworzyła gamę wypełniaczy TEOSYAL®.  W ramach facebookowej serii #specjaliściradzą, założycielka MediArt Clinic opowiedziała na pytanie:  Z jakimi problemami możemy najczęściej zgłaszają się do gabinetów pacjentki w młodym wieku? Poznaj jej odpowiedź!

Czytaj dalej

Weekendowe nagrywanie w MediArt Clinic!

To był pracowity weekend! Szykujemy dla Was coś specjalnego! :) To tylko niewielki przedsmak tego, co zaprezentujemy Wam już niedługo. Śledźcie nasz fanpage na Facebooku i bądźcie z nami na bieżąco :) Efekty weekendowego nagrywania już niedługo!

Czytaj dalej

Lekarz Krupińska zdradza sekret pięknego uśmiechu!

Lekarz Agnieszka Krupińska opowiada o najlepszych metod modelowania ust, które dają wyjątkowo naturalne efekty. Artykuł powstał w ramach programu URODA BEZ TABU, którego celem jest pomoc Pacjentom w rozwiązywaniu trudnych problemów estetycznych. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej