Metamorfoza EasyLift

Zabieg EasyLift jest doskonałą alternatywą dla operacyjnego liftingu twarzy.

Metoda EasyLift nie pozostawia żadnych blizn. Główną zaletą zabiegu jest to, że oprócz pozbycia się nadmiaru skóry, możemy również poprawić proporcje twarzy. Jest to zabieg dla osób poszukujących natychmiastowych i trwałych efektów odmładzających, a także możliwości poprawienia owalu twarzy, bez konieczności poddawania się inwazyjnym operacjom chirurgicznym. MediArt Clinic, renomowana klinika medycyny estetycznej zlokalizowana w Poznaniu, jest jednym z dwóch ośrodków w Polsce, gdzie można poddać się innowacyjnemu zabiegowi liftingu twarzy EasyLift. Nasza klinika jako jedyna w Polsce specjalizuje się zarówno w obszarze twarzy jak i szyi.

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu

Czym jest zabieg EasyLift?

Zabieg EasyLift to rewolucyjny zabieg liftingujący, który przywraca skórze twarzy jędrność, elastyczność oraz młodzieńczy wygląd. Ta technika pozwala na: wymodelowanie kości policzkowych i ładne zarysowanie linii żuchwy, pozbycie się tzw. chomików i drugiego podbródka, odmłodzenie twarzy i szyi.

Zabieg EasyLift bazuje na niciach stałych, a metoda ta pozwala na szybkie i długotrwałe rezultaty – nawet do 12 lat, w porównaniu do zabiegu samymi nićmi liftingującymi. Cała innowacyjność zabiegu polega na budowie nici i ich sposobie aplikacji. Z nici tworzona jest specjalna konstrukcja, która podnosi i napręża skórę. Nici współpracują z mimiką twarzy pacjenta i nie powodują zniekształceń, ani zaciągnięć skóry, a dodatkowo stymulują skórę do produkcji kolagenu. Efekt odmłodzenia, a także poprawienia proporcji twarzy widoczny jest od razu po zabiegu, a już po ok. 1-2 miesiącach widać również poprawę jakości skóry. Młodsi pacjenci zwykle decydują się na zabieg EasyLift w celu poprawienia proporcji twarzy, a starsi chcą dodatkowo zredukować nawisy skóry, które są skutkiem naturalnego starzenia się skóry.

Co to są nici Spring Thread?

Jest o rodzaj nici stałych, które zostały wymyślone i opracowane przez francuskich lekarzy. Nici są efektem wieloletnich badań, dzięki którym finalny produkt jest biokompatybilny, nie wywołuje uczuleń, a także zapobiega tworzeniu się zrostów. Nici te zbudowane są z bardzo wytrzymałego rdzenia poliestrowego, który odporny jest na działanie sił rozciągających. Elastyczne i nieagresywne haczyki 3D, umieszczone na niciach, ułatwiają doskonałe mocowanie w tkankach. Dodatkowo, nici pokryte są warstwą medycznego silikonu, który zwiększa ich elastyczność, a także delikatność zabiegu.

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu

Szybkość i trwałość efektów

Efekt zabiegu EasyLift jest natychmiastowy i spektakularny. Redukcja zmarszczek, zwiększenie jędrności skóry oraz poprawa konturów i owalu twarzy stają się zauważalne od razu, natomiast na pełny efekt należy poczekać około miesiąca. Po tym czasie skóra zaczyna produkować nowy kolagen i widać poprawę jej jakości i naprężenia. Nici liftingujące zapewniają bardzo naturalny, ale skuteczny efekt odmłodzenia twarzy.
Po 5 latach można wykonać zabieg retencyjny i podciągnąć nici, w zależności od potrzeb pacjenta. Przez okres 10 lat można wykonać do 3 zabiegów retencyjnych.

Efekt zabiegu EasyLift utrzymuje się do 12 lat, po tym czasie nie trzeba wyjmować nici stałych. Można wyjąć nici, które tworzyły konstrukcję lub zrobić zabieg jeszcze raz i wymienić je na nowe.

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Przed zabiegiem
Po zabiegu