Mikrolipofilling twarzy – koniec z cieniami pod oczami.

Mikrolipofilling SNIF – innowacyjna metoda likwidacji cieni pod oczami. Pierwszy taki zabieg w Wielkopolsce!

Nasza klinika proponuje Państwu innowacyjny, bezpieczny i niezwykle skuteczny zabieg usuwania cieni pod oczami. Wypełnianie własną tkanką tłuszczową jest alternatywą dla innych zabiegów, np. z kwasem hialuronowym. To metoda dla wszystkich, którzy chcą zlikwidować zasinienia pod oczami, ale potrzebują sposobu nieinwazyjnego, bez ryzyka skutków ubocznych i bólu.

Na czym polega zabieg mikrolipofillingu?

Zabieg wypełniania własną tkanką tłuszczową polega na pobraniu od pacjenta materiału, przygotowaniu go i iniekcji w wyznaczone miejsce (pod oczy). Zabieg trwa około 45 minut, a zaczyna się od pobrania tkanki tłuszczowej, które odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tkankę pobiera się z miejsc, gdzie jest jej najwięcej (ud, brzucha, pośladków). Materiał zostaje specjalnie spreparowany, rozdrobniony nawet 100 razy bardziej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego lipotransferu. Przygotowana tkanka tłuszczowa ma postać żelu, podobnie jak kwas hialuronowy. Ostatnim etapem zabiegu jest podanie śródskórne preparatu.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabieg z powodzeniem może być stosowany w przypadku pojawienia się:

  • cieni pod oczami
  • zmarszczek
  • ubytków w tkankach
  • utraty jędrności skóry

Mikrolipofiling – likwidacja cieni pod oczami – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Zabieg mikrolipofilingu jest całkowicie bezpieczną procedurą, ponieważ materiał użyty do wypełnienia miejsc pod oczami pochodzi od pacjenta. Nie istnieje ryzyko wystąpienia uczulenia lub innych powikłań pozabiegowych.

Szybkość i trwałość efektów

Zabieg trwa około 45 minut, a efekty są zadowalające i trwałe. Już po jednej sesji cienie znikają zupełnie, wypełniacz nie prześwieca przez skórę, dlatego uzyskane rezultaty są całkowicie naturalne.

Komfort

Dzięki użyciu niezwykle cienkiej igły (0,45-0,50 mm) dolegliwości bólowe i dyskomfort zostają zminimalizowane. Tkanka tłuszczowa pobierana jest w znieczuleniu miejscowym, jest to więc etap zupełnie bezbolesny. Samą iniekcję można również przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym, jeśli próg bólu pacjenta jest bardzo niski.

Stosunek jakość/cena

Zabieg wykonywany jest jednorazowo, efekty są natychmiastowe i trwałe. Poza tym pacjent nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z opłatą za zastosowany wypełniacz. Zabieg mikrolipofilingu jest zabiegiem bezpiecznym, skutecznym i ekonomicznym.

Niezwykła skuteczność i bezpieczeństwo. Prosty sposób na pozbycie się cieni pod oczami.

Cienie pod oczami to problem zarówno mężczyzn, jak i kobiet, jednak to zazwyczaj panie przykładają większą wagę do wyglądu okolic oczu. Stosowane preparaty, kremy, masaże, okłady niestety nie zawsze umożliwiają skuteczne wyeliminowanie kłopotu. Zabieg wypełnienia miejsc pod oczami własną tkanką tłuszczową przynosi bardzo zadowalające rezultaty. Zabieg jest bezpieczny, prawie bezbolesny, a cienie znikają praktycznie od razu. Specjalnie spreparowana tkanka tłuszczowa jest rozdrobniona (nawet 100 razy bardziej niż w tradycyjnym lipofillingu), co sprawia, że lepiej wpasowuje się w tkanki pod oczami. Daje nam to gwarancję trwałości efektów. Zabieg jest krótki, a bezpośrednio po nim można wrócić do swoich zajęć.

Czas rekonwalescencji

Drobne zasinienia po iniekcji utrzymują się kilka dni i ustępują samoistnie. Pacjent od razu może wrócić do swoich zajęć.

Powtarzalność 

Zabieg wykonuje się jednorazowo.

Piękne, rozświetlone spojrzenie

Za pomocą pobranej i wstrzykniętej tkanki tłuszczowej jesteśmy w stanie zlikwidować cienie pod oczami, a także zmarszczki. Odpowiednie przygotowanie tkanki tłuszczowej, a więc jej rozdrobnienie, sprawia, że doskonale wpasowuje się w istniejące tkanki i pozostaje tam na stałe. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ materiał jest kompatybilny z ludzkim organizmem.

Mikrolipofiling – przebieg zabiegu likwidacji cieni pod oczami

Konsultacja wstępna 

Ocena problemu pacjenta oraz stanu zdrowia. Omówienie przebiegu zabiegu.

Przygotowanie do leczenia 

Pobranie tkanki tłuszczowej z newralgicznych punktów i przygotowanie jej do wstrzyknięcia.

Przeprowadzenie zabiegu

Przygotowany preparat zostaje podany śródskórnie za pomocą cienkiej igły. Zabieg może trwać około 45 minut.

Likwidacja cieni pod oczami 

Po zabiegu cienie pod oczami znikają. Skóra odzyskuje jędrność i napięcie. Zabieg gwarantuje naturalny efekt.