Mikrolipofilling SNIF – koniec z cieniami pod oczami!

 

Mikrolipofilling SNIF - informacje i wskazania

Mikrolipofilling SNIF – innowacyjna metoda likwidacji cieni pod oczami. Pierwszy taki zabieg w Wielkopolsce!

Nasza klinika proponuje Państwu innowacyjny, bezpieczny i niezwykle skuteczny zabieg usuwania cieni pod oczami. Wypełnianie własną tkanką tłuszczową jest alternatywą dla innych zabiegów, np. z kwasem hialuronowym. To metoda dla wszystkich, którzy chcą zlikwidować zasinienia pod oczami, ale potrzebują sposobu nieinwazyjnego, bez ryzyka skutków ubocznych i bólu.

 • Na czym polega zabieg mikrolipofilingu SNIF?

Zabieg wypełniania własną tkanką tłuszczową polega na pobraniu od pacjenta materiału, przygotowaniu go i iniekcji w wyznaczone miejsce (pod oczy). Zabieg trwa około 45 minut, a zaczyna się od pobrania tkanki tłuszczowej, które odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tkankę pobiera się z miejsc, gdzie jest jej najwięcej (ud, brzucha, pośladków). Materiał zostaje specjalnie spreparowany, rozdrobniony nawet 100 razy bardziej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego lipotransferu. Przygotowana tkanka tłuszczowa ma postać żelu, podobnie jak kwas hialuronowy. Ostatnim etapem zabiegu jest podanie śródskórne preparatu.

 • Jakie są wskazania do zabiegu mikrolipofilingu SNIF?

Zabieg z powodzeniem może być stosowany w przypadku pojawienia się:

 • cieni pod oczami,
 • zmarszczek,
 • ubytków w tkankach,
 • utraty jędrności skóry.

MIKROLIPOFILLING SNIF W SKRÓCIE

 • doskonale usuwa cienie pod oczami i zmarszczki,
 • całkowicie bezpieczny,
 • jednorazowa terapia,
 • niezwykła skuteczność,
 • zadowalające efekty.

Mikrolipofiling – likwidacja cieni pod oczami – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Zabieg mikrolipofilingu jest całkowicie bezpieczną procedurą, ponieważ materiał użyty do wypełnienia miejsc pod oczami pochodzi od pacjenta. Nie istnieje ryzyko wystąpienia uczulenia lub innych powikłań pozabiegowych.

 

 

Szybkość i trwałość efektów

Zabieg trwa około 45 minut, a efekty są zadowalające i trwałe. Już po jednej sesji cienie znikają zupełnie, wypełniacz nie prześwieca przez skórę, dlatego uzyskane rezultaty są całkowicie naturalne.

Komfort

Dzięki użyciu niezwykle cienkiej igły (0,45-0,50 mm) dolegliwości bólowe i dyskomfort zostają zminimalizowane. Tkanka tłuszczowa pobierana jest w znieczuleniu miejscowym, jest to więc etap zupełnie bezbolesny. Samą iniekcję można również przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym, jeśli próg bólu pacjenta jest bardzo niski.

Stosunek cena/jakość

Zabieg wykonywany jest jednorazowo, efekty są natychmiastowe i trwałe. Poza tym pacjent nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z opłatą za zastosowany wypełniacz. Zabieg mikrolipofilingu jest zabiegiem bezpiecznym, skutecznym i ekonomicznym.

 

Mikrolipofiling (usuwanie cieni pod oczami) – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Drobne zasinienia po iniekcji utrzymują się kilka dni i ustępują samoistnie. Pacjent od razu może wrócić do swoich zajęć.
Powtarzalność
Zabieg wykonuje się jednorazowo.
Mikrolipofiling SNIF - komentarz eksperta

Niezwykła skuteczność i bezpieczeństwo! Prosty sposób na pozbycie się cieni pod oczami

Cienie pod oczami to problem zarówno mężczyzn, jak i kobiet, jednak to zazwyczaj panie przykładają większą wagę do wyglądu okolic oczu. Stosowane preparaty, kremy, masaże, okłady niestety nie zawsze umożliwiają skuteczne wyeliminowanie kłopotu. Zabieg wypełnienia miejsc pod oczami własną tkanką tłuszczową przynosi bardzo zadowalające rezultaty. Zabieg jest bezpieczny, prawie bezbolesny, a cienie znikają praktycznie od razu. Specjalnie spreparowana tkanka tłuszczowa jest rozdrobniona (nawet 100 razy bardziej niż w tradycyjnym lipofillingu), co sprawia, że lepiej wpasowuje się w tkanki pod oczami. Daje nam to gwarancję trwałości efektów. Zabieg jest krótki, a bezpośrednio po nim można wrócić do swoich zajęć.

Krok po kroku – jak działa zabieg mikrolipofillingu SNIF (usuwanie cieni pod oczami)

 

11

Pierwszy etap zabiegu – pobranie tkanki

Znieczulenie miejsca, z którego ma zostać pobrana tkanka tłuszczowa i pobranie odpowiedniej ilości tłuszczu.

22

Przygotowanie materiału

Materiał zostaje odpowiednio spreparowany, rozdrobniony.

33

Iniekcja

Następuje śródskórne podanie spreparowanej tkanki tłuszczowej za pomocą cienkiej igły w okolice pod oczami.

44

Efekty

Cienie pod oczami znikają całkowicie. Efekt jest trwały.

 

Mikrolipofilling - zasada działania

Piękne, rozświetlone spojrzenie

Za pomocą pobranej i wstrzykniętej tkanki tłuszczowej jesteśmy w stanie zlikwidować cienie pod oczami, a także zmarszczki. Odpowiednie przygotowanie tkanki tłuszczowej, a więc jej rozdrobnienie, sprawia, że doskonale wpasowuje się w istniejące tkanki i pozostaje tam na stałe. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ materiał jest kompatybilny z ludzkim organizmem.

Mikrolipofiling SNIF – przebieg zabiegu likwidacji cieni pod oczami

1

Konsultacja wstępna

Ocena problemu pacjenta oraz stanu zdrowia. Omówienie przebiegu zabiegu.

2

Przygotowanie do leczenia

Pobranie tkanki tłuszczowej z newralgicznych punktów i przygotowanie jej do wstrzyknięcia.

3

Przeprowadzenie zabiegu

Przygotowany preparat zostaje podany śródskórnie za pomocą cienkiej igły. Zabieg może trwać około 45 minut.

4

Likwidacja cieni pod oczami

Po zabiegu cienie pod oczami znikają. Skóra odzyskuje jędrność i napięcie. Zabieg gwarantuje naturalny efekt.

Obszary zabiegowe

Image
Okolice pod oczami

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy zabieg jest bolesny?

  Tkanka pobierana jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego ten etap jest całkowicie bezbolesny. Iniekcja jest mało bolesna, ze względu na użycie cienkiej igły. Możliwe jest też podanie znieczulenia miejscowego.

 • Ile razy muszę wykonać zabieg?

  Zabieg mikrolipofilingu SNIF przeprowadzany jest jeden raz. Nie ma konieczności powtarzania terapii.

 • Mikrolipofiling SNIF - opinie

  Z problemem cieni pod oczami borykałam się w zasadzie od dzieciństwa, ale im bardziej moja skóra się zmieniała, tym bardziej problem stawał się wyraźny. Szukałam idealnej metody na ich eliminację, ale bezskutecznie. Dopiero mikrolipotransfer SNIF przyniósł zadowalające rezultaty. Ten szybki i bezpieczny zabieg pozwolił mi szybko i skutecznie usunąć męczące zasinienia spod oczu. Procedura była bezbolesna, a skutki uboczne prawie niezauważalne.

  Zofia, 40 lat

  Miałam już dość swego odbicia w lustrze. Te zmęczone, podkrążone oczy! Usłyszałam o zabiegu mikrolipofilingu SNIF i postanowiłam sprawdzić jego skuteczność na własnej skórze. Zabieg był szybki, właściwie bezbolesny i bezpieczny. Po godzinie wyszłam z kliniki i byłam zachwycona. Gdy po kilku dniach zniknęły drobne siniaczki, mogłam cieszyć się twarzą bez brzydkich sińców!

  Katarzyna, 33 lata

Mikrolipofilling SNIF – koniec z cieniami pod oczami – Cena

Obszar zabiegowyCena
Okolice oczu4500 zł