Powiększanie penisa.

Pogrubienie penisa własnym tłuszczem – Lipofilling

Medycyna estetyczna to nie tylko domena kobiet. Z oferty chirurgów plastycznych coraz chętniej korzystają również mężczyźni, którzy pragną poprawić mankamenty urody czy komfort i jakość życia. Zabiegami, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem panów, są kuracje przeciwstarzeniowe, redukujące niedoskonałości czy korygujące zakola oraz poprawiające stan i jakość włosów. Dużą popularnością cieszy się także lipofilling penisa. Czym jest i na czym polega taki zabieg?

Powiększanie penisa tłuszczem – Lipofilling penisa

Lipofilling członka to powiększenie i pogrubienie penisa. Jak to możliwe? Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej mężczyźni, którzy do tej pory nie byli zadowoleni z wyglądu swojego członka czy krępowali się pokazać przed swoją partnerką lub partnerem nago, mogą teraz w prosty, szybki i bezpieczny sposób poprawić jego wielkość i grubość. Na czym zatem polega powiększanie penisa?

Powiększenie i pogrubienie penisa jest możliwe dzięki wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej. Tę pobiera się od pacjenta z danej części ciała np. brzucha, a następnie transferuje w miejsce zabiegowe. Pogrubienie penisa własnym tłuszczem jest procedurą bezpieczną i mało inwazyjną. 

Dużą jej zaletę stanowi fakt, że własna tkanka tłuszczowa jest najlepszym rodzajem wypełniacza. Dlaczego? Jest kompatybilna z organizmem biorcy, dzięki czemu ogranicza ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji jak np. stan zapalny. 

Ponadto jest stabilna, nie ulega przemieszczeniu, równomiernie się rozkłada, a zabieg przebiega sprawnie i szybko. Co ważne, powiększanie penisa własnym tłuszczem pozwala uzyskać zadowalające i bardzo naturalne efekty. Nikt nie zauważy, że poddałeś się zabiegowi.

Powiększanie penisa tłuszczem stanowi skuteczny sposób na zażegnanie uciążliwych kompleksów.  Zabieg pozytywnie wpływa nie tylko na kwestie wizualne, ale i psychiczne. Podnosi pewność siebie mężczyzn, zwłaszcza w relacjach intymnych, a także sprawia, że czują się oni bardziej atrakcyjni i chętnie eksperymentują w łóżku. Co więcej, pogrubienie penisa tłuszczem umożliwia uzyskanie większej satysfakcji seksualnej obojgu partnerom.

Zabieg powiększania penisa

Wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej w celu poprawy długości oraz obwodu członka jest nie tylko bardziej skuteczne, ale i bezpieczniejsze niż np. operacyjne powiększanie penisa. Zabieg chirurgiczny polega bowiem na przecięciu więzadła wieszadłowego, co umożliwia powiększanie penisa. 

Operacja stanowi zatem sporą ingerencję w organizm, a rezultaty często nie są aż tak imponujące, jak można byłoby oczekiwać. Wysunięcie ukrytej w ciele części członka pozwala wydłużyć penis o około 1,5 cm, jednak jest to zauważalne w spoczynku, w zwodzie długość przyrodzenia zyskuje około 1 cm. Warto jednak pamiętać, że przy pomocy tej metody możliwe jest wydłużenie, ale nie pogrubienie członka. Najczęściej rekomendowana jest ona mężczyznom z wadami rozwojowymi np. mikropenisem.

Większą popularnością cieszy się wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej do powiększania penisa. Efekty zabiegu są również bardziej satysfakcjonujące, bowiem członek wydłuża się zwykle o około 1 cm, a także zwiększa swój obwód o 3-4 cm. Warto również pamiętać, że podczas współżycia to właśnie grubość penisa na kluczowe znaczenie dla satysfakcji seksualnej obojga partnerów. 

Dużą zaletą lipofilling członka jest również fakt, że wraz z tłuszczem pobierane i przeszczepiane są komórki macierzyste, co pozytywnie wpływa na regenerację organizmu oraz przedłużenie efektów procedury, jaką jest powiększanie penisa. Zabieg ogranicza do minimum ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji alergicznych, stanów zapalnych czy odrzutów, a rezultat zarówno wizualny, jak i czuciowy jest bardzo naturalny.

Jeśli chodzi o procedurę powiększania członka własnym tłuszczem, zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on komfortowy dla pacjenta, a mężczyzna nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych w trakcie jego przeprowadzania. Co więcej, metoda ta nie obciąża organizmu, jak to jest w przypadku klasycznej operacji w znieczuleniu ogólnym. 

Cała procedura trwa zwykle około godziny i rozpoczyna się pobraniem materiału – tkanki tłuszczowej z określonego przez lekarza miejsca. Następnie trafia ona do specjalnej wirówki, która przygotowuje ją do przeszczepienia. Dzięki temu materiał zostaje oczyszczony i posiada jednorodną konsystencje, co zapobiega powstawaniu grudek. Następnie przy pomocy specjalnej, bardzo cienkiej, igły wprowadzany jest w penis, a lekarz równomiernie rozkłada tkankę tłuszczową. 

Zabieg nie pozostawia po sobie blizn, grudek czy nierówności, dzięki czemu nikt się nie dowie o przeprowadzonej kuracji. Co więcej, za sprawą implantacji tłuszczu, pacjent uzyskuje wyraźne zwiększenie objętości oraz wydłużenie penisa. 

Po przeprowadzonym zabiegu wymagana jest rekonwalescencja, która trwa zwykle około 2-3 tygodnie. W tym czasie należy się oszczędzać, dlatego zaleca się zrezygnować z wysiłku fizycznego, masturbacji czy współżycia. Warto również przestrzegać wszelkich zaleceń lekarza, choć efekty samego zabiegu zauważysz od razu po wykonaniu procedury. 

Powiększanie penisa – przed i po

Skuteczne powiększanie penisa i pożegnanie dręczących kompleksów jest możliwe! Co więcej, rezultaty zabiegu niewątpliwie pozytywnie wpłyną na twoje samopoczucie i sposób postrzegania samego siebie. Efekty przy powiększaniu penisa tą metodą to dłuższy o około 10-20% i pełniejszy w obwodzie o nawet 50% członek! Taki rezultat zapewne nie tylko korzystnie wpłynie na poprawę wyglądu penisa, ale i pomoże Ci polepszyć swoją samoocenę i komfort w relacjach intymnych. To również szansa na wspólne, satysfakcjonujące doznania i przyjemne łóżkowe eksperymenty. Mężczyźni, którzy wykonali powiększanie penisa, przed i po zabiegu dostrzegli, jak wyraźnie poprawił się ich codzienny komfort życia. Przestali obawiać się wizyt na plaży, pływalni czy siłowni. Zaczęli czuć się również bardziej otwarci w relacjach, a także z większą swobodą i bez uczucia skrępowania korzystają ze współżycia. Wciąż nie jesteś przekonany do efektów, jakie pozwala uzyskać powiększanie penisa? Zdjęcia podglądowe naszych pacjentów po przeprowadzonej kuracjach niewątpliwie powinny zachęcić Cię do zabiegu. Umów się na konsultację i przekonaj się sam, jakie rezultaty możesz uzyskać.