Powiększanie i modelowanie piersi bez implantów.

Powiększanie i modelowanie piersi bez implantów. Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej z innych obszarów ciała.

 

Na czym polega powiększanie piersi metodą Pure Graft?

Jest to specjalistyczny system, który jako pierwszy w historii medycyny estetycznej, pozwala na przeszczep oczyszczonej i sterylnej tkanki tłuszczowej – z miejsc charakteryzujących się jej nadmiarem do tych partii ciała, które wymagają odmłodzenia lub korekcji kształtu. W efekcie technologia ta to doskonała metoda powiększania i modelowania piersi, z którymi wiąże się najwięcej kobiecych kompleksów.

Na czym polega zabieg? 

System ten przyczynił się do poprawy jakości zabiegów przeszczepu tłuszczu. Wykorzystuje specjalny dwuwarstwowy filtr, który dzieli komórki zawarte w tłuszczu i usuwa do 90% zanieczyszczeń – wodę, krew oraz martwe komórki. Dzięki temu otrzymuje się sterylny, najlepszej jakości tłuszcz, stanowiący w pełni bezpieczny i trwały wypełniacz. Ponieważ materiał pochodzi z ciała pacjenta, nie występuje ryzyko wystąpienia alergii. Efekty zabiegu Pure Graft są znacznie trwalsze niż w przypadku innych wypełniaczy – utrzymują się wiele lat. Dzięki zaawansowanej technologii istnieje również znikome ryzyko wystąpienia powikłań.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg? 

Wskazania do zabiegu to:

  • powiększanie piersi
  • modelowanie kształtu piersi
  • chęć pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej
  • uzupełnienie dla implantów

Charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo 

Przeszczepy tłuszczu z zastosowaniem Pure Graft oferują minimalnie inwazyjną, przyjazną pacjentowi alternatywę dla syntetycznych wypełniaczy i implantów. Produkt umożliwia lekarzowi w najlepszy możliwy sposób przygotować tkankę używając zamkniętego, sterylnego systemu, który znacząco redukuje ryzyko infekcji i innych komplikacji związanych z wprowadzeniem obcego materiału do ciała.

Szybkość i trwałość efektów

Ostateczny rezultat jest zauważalny po 3 miesiącach po zabiegu, jednak w zależności od złożoności zabiegu rezultaty mogą się różnić. Niektórzy pacjenci potrzebują kilku zabiegów dla uzyskania optymalnego rezultatu. Ważne jest omówienie z lekarzem jakich rezultatów można się spodziewać. Efekty przeszczepu własnego tłuszczu są wieloletnie.

Komfort

Zabieg odbywać się w znieczuleniu miejscowym i trwa od 1 – 3 godzin. Nasi specjaliści dbają o komfort pacjentów przez cały czas trwania zabiegu.

Stosunek jakość/cena

Spektakularne efekty zabiegu są niemal natychmiastowe i utrzymują się przez kilka lat. Dzięki temu, nie ma konieczności częstego powtarzania zabiegu, co sprawia że  cena powiększania piersi i modelowania sylwetki jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najbezpieczniejsza metoda powiększania biustu i modelowania sylwetki

Wśród wielu metod powiększania piersi i modelowania ciała, zabieg Pure Graft ma szczególne zaufanie specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Wszystko to dzięki estetycznym, bardzo naturalnym efektom oraz maksymalnemu bezpieczeństwu. Żaden wypełniacz nie da takich rezultatów jak własna tkanka tłuszczowa pacjenta. Metoda oczyszczania komórek tłuszczowych sprawia, że materiał do przeszczepu jest sterylny, trwały i biokompatybilny z tkankami pacjenta. Żadna inna metoda nie daje takiej gwarancji.

Czas rekonwalescencji 

Większość pacjentów wraca do domu tego samego dnia.

Powtarzalność

Zwykle, jeden zabieg wystarcza do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Wyszczuplanie i powiększanie w jednym!

Zabieg polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z miejsca, w którym występuje jego nadmiar, a następnie na umieszczeniu go w  okolicach piersi. Pobrany tłuszcz jest przygotowywany i oczyszczany specjalną techniką, w której dwuwarstwowy filtr dzieli komórki zawarte w tłuszczu i usuwa do 90% zanieczyszczeń. W dalszej kolejności oczyszczony, sterylny tłuszcz wstrzykuje się w okolice piersi.

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna 

Na pierwszej wizycie, nasi specjaliści zapoznają się ze stanem pacjenta oraz zlecają ewentualne badania, które należy wykonać przed zabiegiem

Plan leczenia 

Przed pierwszym zabiegiem, tworzony jest dokładny harmonogram.

Pierwszy zabieg 

Lekarz wykonuje pierwszy zabieg i przekazuje pacjentom zalecenie pozabiegowe

Kontynuacja terapii

Lekarz planuje z pacjentem wizytę kontrolną i jeśli zachodzi taka potrzeba – kontynuację kuracji.

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Po zabiegu

Po zabiegu