Żółte zęby

Żółte zęby

Piękny zdrowy uśmiech jest niezwykle pożądany i stanowi wykończenie naszego uśmiechu. Warunkiem śnieżnobiałego uśmiechu jest właściwa higiena jamy ustnej, jednak nie zawsze wystarcza, by utrzymać białą barwę szkliwa. Żółty, nieestetyczny wygląd zębów może być rezultatem palenia, niewłaściwej diety, a czasem być po prostu dziedziczna. Kwaśne napoje i owoce odbarwiają szkliwo, a resztki jedzenia przylegają do szkliwa.

Zaniedbanie resztki jedzenia mogą się łatwo przekształcić w kamień nazębny, którego żadna szczotka nie jest w stanie usunąć. Z pomocą przychodzi nowoczesna stomatologia estetyczna, która dysponuje wieloma zabiegami wybielającymi zęby, spośród których należy wymienić Wybielanie zębów lampą Beyond czy wykorzystujące komputerową technologię Cyfrowe projektowanie uśmiechu DSD.

Wybielanie zębów lampą Beyond

Zabieg polega na nałożeniu specjalistycznego żelu wybielającego na powierzchnię zębów i aktywacji jego działania światłem lampy BEYOND.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu DSD

Kompleksowe działania, których podstawą jest analiza uśmiechu i mimiki pacjenta, a głównym celem jest uzyskanie pięknego uśmiechu.