Usuwanie naczynek VeinWave

Usuwanie naczynek VeinWave- redukcja zmian naczyniowych dzięki mocy fal radiowych

Na czym polega usuwanie naczynek falami radiowymi?

Widoczne, pęknięte lub rozszerzone naczynka krwionośne to problem wielu osób. Mogą pojawić się w każdym wieku i na najróżniejszych partiach ciała, niestety często tych najbardziej widocznych. Do tej pory ich usuwanie wiązało się z bólem, wysokimi kosztami i ryzykiem pojawienia się skutków ubocznych w postaci trwałych śladów po wykonanym zabiegu. Dziś na szczęście do dyspozycji lekarzy medycyny estetycznej jest urządzenie VeinWave. Jego działanie bazuje na procesie termo-koagulacji, polegającym na dostarczaniu kontrolowanej dawki wysokiej częstotliwości (RF) przekazywanej przez mikroskopijną igłę, w efekcie czego dochodzi do podgrzania słabych lub uszkodzonych naczyń krwionośnych i ich zamknięcia.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg usuwania naczynek?


Veinwave pomaga wszystkim osobom, które posiadają:

  • widoczne naczynka w obszarze twarzy, nóg, ramion, dłoni
  • trądzik różowaty
  • 
Efekty zabiegu Veinwave

Podstawowym efektem zabiegu Veinwave jest natychmiastowa redukcja rozszerzonych i pękniętych naczynek krwionośnych. Skóra odzyskuje naturalny koloryt, a nawet wyraźne zmiany naczyniowe zostają usunięte bądź zminimalizowane. Dodatkowo, Veinwave redukuje zmiany skórne wywołane trądzikiem różowatym. 

Usuwanie naczynek Veinwave – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo
Zabieg z wykorzystaniem urządzenia VeinWave przede wszystkim nie powoduje ryzyka wystąpienia skutków ubocznych w postaci poparzeń, blizn czy siniaków, które mogą pojawiać się w przypadku rozwiązań alternatywnych. Metoda ta nie wymaga również rekonwalescencji i można stosować ją przez cały rok. Co istotne, kuracja ta jest niemal bezbolesna.

Szybkość i trwałość efektów
W większości przypadków do usunięcia pękniętych lub rozszerzonych naczynek krwionośnych potrzebny jest tylko jeden zabieg. Jednak w zależności od rodzaju i wielkości leczonego obszaru może zaistnieć potrzeba powtórzenia zabiegu w odstępie 3-4 tygodni.Efekt zabiegu może utrzymać się na stałe – uzależnione jest to jednak od indywidualnych predyspozycji Pacjenta oraz stopnia dbałości o cerę (unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce czy też alkoholu). Zabieg VeinWave eliminuje bowiem zmiany skórne, nie przyczyny ich powstawania.

Komfort
 Nasi specjaliści przykładają szczególną uwagę do komfortu pacjentów zarówno w takcie, jak i po zabiegu. Veinwave jest nowoczesnym urządzeniem, które nie wywołuje bólu, dlatego nie wymaga użycia znieczulenia. Wszystko przebiega szybko i sprawnie, a pacjent może opuścić gabinet specjalisty tuż po zakończonym zabiegu. W ciągu godziny może się jeszcze utrzymywać niewielki obrzęk, tak jak po wizycie u dentysty.

Stosunek cena/jakość
W cenie Veinwave otrzymujemy przewidywalne i długotrwałe efekty, dlatego jest ona bardzo atrakcyjna dla pacjentów. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych zabiegów usuwania naczynek, jakie maja do zaoferowania gabinety medycyny estetycznej. 

Najnowsza technologia fal radiowych

Wśród metod zamykania naczynek, naprawdę trudno znaleźć taką, która nie spowoduje powstania blizn i trwałych zmian na skórze. W technologii Veinwave, ryzyko to zostało zminimalizowane niemal do zera. To duża ulga dla pacjentów, którzy z tego powodu obawiali się usuwania naczynek. Proces termokoagulacji jest naprawdę skuteczny w zamykaniu naczynek. Nie mam wątpliwości, że to jedna z najbardziej innowacyjnych i przyszłościowych technologii usuwania zmian skórnych.

Potęga fal radiowych!

Metoda Veinwave wykorzystuje proces termokoagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości (RF). Prowadzi to do podniesienia temperatury naczyń krwionośnych i ich zamknięcia. Energia przeprowadzana jest za pomocą igły, dlatego impuls trafia bezpośrednio do tkanek. Efekty zabiegu są natychmiastowe.

Usuwanie naczynek Veinwave – przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna
Na pierwszej wizycie, nasi specjaliści zapoznają się ze stanem pacjenta oraz zlecają ewentualne badania, które należy wykonać przed zabiegiem.

Plan leczenia
Przed pierwszym zabiegiem, tworzony jest dokładny harmonogram kuracji.

Pierwszy zabieg
Lekarz/specjalista wykonuje pierwszy zabieg i przekazuje pacjentom zalecenie pozabiegowe.

Kontynuacja terapii
Po zabiegu, lekarz/specjalista planuje z pacjentem wizytę kontrolną i jeśli zachodzi taka potrzeba – kontynuację kuracji