Nowatorski lifting twarzy metodą EasyLift® – gwarancja efektów przez 10 – 15 lat!

nici liftingujące easylift

EasyLift- informacje i wskazania

Twoja twarz traci młody wygląd? Powiedz temu STOP!

Szybki tryb życia, stres, unoszący się w powietrzu smog, nie zawsze zdrowe odżywianie i w końcu naturalne procesy starzenia się organizmu. Wszystko to niestety odbija się na zdrowiu i wyglądzie naszej skóry. Wraz z wiekiem zmienia się jej struktura, coraz wyraźniej uwydatniają się zmarszczki, spada jej jędrność, elastyczność i gładkość. Pojawiać się mogą też nieestetyczne bruzdy, a przemieszczający się tłuszcz zmienia owal twarzy. Może występować również problem opadającej powieki, który skutecznie zabiera młody wygląd i tak ważny błysk w oku. Na szczęście powstała innowacyjna metoda mogąca odmłodzić twarz i co więcej, utrzymać efekt liftingu przez kolejne lata! Poznaj zabieg EasyLift®, który jeszcze bardziej zwiększa skuteczność liftingu z zastosowaniem nici stałych Spring Thread. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, mogą one teraz utrzymywać fantastyczny efekt przez 10 lat – lub nawet dłużej!

Kluczowy jest w tym wypadku, niewymagający zastosowania metod chirurgicznych, sposób implantacji nici oraz tworzenia specjalnej konstrukcji, która je utrzymuje. Istotnie obniża on inwazyjność zabiegu i sprawia, iż rezultaty są znacznie bardziej naturalne. Twórcą tej właśnie techniki jest pochodzący z Francji dr Denis Guillo, od którego bezpośrednio uczyła się dr Agnieszka Krupińska. Dzięki temu MediArt Clinic stało się jednym z pierwszych miejsc w Polsce, które oferuje zabieg z wykorzystaniem technologii EasyLift®.

Nowa wizja przyszłości medycyny estetycznej

Pora pożegnać się z tradycyjnymi metodami liftingu, które oferowały po prostu usunięcie nadmiaru skóry. Nie dość, że ich inwazyjność jest duża, to i rezultaty nie utrzymują się tyle, ile byśmy chcieli. Efekty klasycznego liftingu chirurgicznego są widoczne przez około 5 lat. Oczywiście nie ma co udawać, że teraz udało się znaleźć metodę utrzymującą się wiecznie, bo czas zawsze będzie robił swoje, ale wydłużenie dwukrotnie tego terminu jest ogromnym krokiem w przód. Metoda EasyLift® proponuje bowiem taki rodzaj implementacji nici, który pozwala „skoncentrować” skórę w celu jej skrócenia. Co kilka lat można więc ponownie naciągnąć nici, do czego niepotrzebne jest rozpoczynanie od nowa całego zabiegu. Co ważne, brak konieczności użycia skalpela daje możliwość zachowania nienaruszonego unaczynienia skóry, dzięki czemu wciąż może ona bez przeszkód przechodzić przez wszelkie naturalne procesy.

 • Poznaj innowacje, jakie wprowadza metoda EasyLift®

• Umieszcza się stałe nici Spring Thread, które są neutralne dla organizmu, a do ich wszczepienia nie ma przeciwwskazań
• Gdy zajdzie taka konieczność, zawsze można je usunąć, co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu
• Stałe nici są paradoksalnie mniej inwazyjnym dla skóry elementem, niż nici wchłanialne
• Materiały, z jakich wykonane są nici, są bardzo elastyczne, dzięki czemu nie występuje efekt “maski”
• Zbudowanie specjalnej konstrukcji, na której umieszczane są nici, pozwala utrzymać efekty przez 10 lat
• Do uzyskania spektakularnych efektów, nie jest konieczne docieranie do głębokich warstw skóry
• Zabieg integruje różne części twarzy, co sprawia, że efekt jest bardzo naturalny i nie zaburza dynamiki

METODA EASYLIFT® W SKRÓCIE

 • Niewielka inwazyjność zabiegu
 • Brak konieczności użycia metod chirurgicznych
 • Nie wymaga narkozy
 • Redukuje zmarszczki
 • Odmładza twarz
 • Niweluje problem opadającej powieki
 • Gwarantuje naturalny wygląd
 • Zapewnia długotrwałe efekty – nawet 15 lat!

EASYLIFT® – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Nici Spring Thread wykonane są z materiałów wykorzystywanych w medycynie już od kilkudziesięciu lat. Jest to medyczny poliester i silikon, które są neutralne dla tkanek. Sposób ich implantacji oraz haczyki (nie są one ostre), dzięki którym skórę można odpowiednio naciągnąć, także nie implikują podrażnień, ani stanów zapalnych. Co ważne, nici w każdej chwili można usunąć. Podobnie jak i konstrukcję, która w metodzie EasyLift® podtrzymuje nici.

Szybkość i trwałość efektów

Efekt zabiegu metodą EasyLift® utrzymuje się przez około 10 lat. Co 3 lata rekomendowane są zabiegi retencyjne, które pozwalają poprawić napięcie nici. Dzięki temu, pomimo upływającego czasu i wiotczejącej naturalnie skóry, jest ona wciąż odpowiednio podtrzymywana.

Komfort

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Co ważne, jest on wykonywany w trybie ambulatoryjnym i nie ma potrzeby pozostawania w klinice.

Stosunek cena/jakość

Jest to innowacyjny zabieg, który wykonują nieliczne kliniki na świecie. Jego spektakularny efekt trwa przez wiele lat, nie powodując przy tym zagrożenia. Jego cena jest więc warta jakości, ale przede wszystkim zadowolenia ze swojego pełnego energii i wigoru odbicia w lustrze.

EasyLift® – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Zabieg nie wymaga hospitalizacji, a wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Pierwsze kilka dni odczuwalna jest bolesność, możliwe są też obrzęki i zasinienia. 7 dni po zabiegu usuwane są szwy, które znajdują się tylko w jednym punkcie. Co ważne, skóra szybko dostosowuje się do działania nici, a każdego dnia widoczny efekt jest coraz lepszy.
Powtarzalność
Wystarczy tylko jeden zabieg, aby móc cieszyć się odmłodzoną twarzą. Co 3 lata należy wykonywać jednak zabiegi retencyjne, które pozwolą dostosować długość nici do upływającego wciąż czasu. Dzięki temu rezultat będzie utrzymywał się przez dekadę lub nawet dłużej i będzie przy tym zachowywał swoją naturalność, nie tworząc nieestetycznego efektu “maski”.
EASYLIFT® – komentarz eksperta

Takiego liftingu twarzy jeszcze na świecie nie było

Lifting metodą EasyLift® to nowa era w nieinwazyjnych zabiegach odmładzających. Rezultaty są bowiem lepsze niż w tradycyjnych zabiegach chirurgicznych, dłuższy jest czas utrzymywania się efektów, a bezpieczeństwo pozwala nam być spokojnymi o pacjentów. Jędrna, promienna skóra i lepiej widoczne, pełne energii spojrzenie to niesamowity efekt, jaki każdy zaobserwuje po tym zabiegu!

EASYLIFT® – efekty przed i po

Zdjęcia efektów prezentują efekty zabiegu Easy Lift

Krok po kroku – jak wygląda zabieg EasyLift®?

11

Znieczulenie miejscowe

Pacjent poddawany jest znieczuleniu, dzięki czemu zabieg jest dla niego praktycznie nieodczuwalny.

22

Wprowadzenie konstrukcji podtrzymującej oraz nici

Pod skórą, na szczycie czaszki, tworzona jest specjalna konstrukcja, która utrzymuje zakładane nici liftingujące. Zabieg skupia się na trzech głównych obszarach twarzy – skroniach, części policzkowej oraz żuchwowej. Możliwe jest także zajęcie się górną częścią szyi pacjenta.

33

Wyjątkowe efekty

Konstrukcja podtrzymująca nici pozwala na wiele lat radości z otrzymanych efektów odmłodzenia twarzy – bowiem to, co z wiekiem zaczęło opadać w dół, znów powraca na swoje właściwe miejsce.

EASYLIFT® - zasada działania

Światowa innowacja

Umieszczenie nici liftingujących Spring Thread na specjalnie stworzonej konstrukcji pozwala na dłuższe i skuteczniejsze utrzymanie efektów zabiegu. Założenie nici, które wykonane są z elastycznych materiałów, możliwe jest dzięki delikatnym haczykom pozwalającym na umocowanie w tkankach. Można dzięki temu odpowiednio i precyzyjnie zająć się problematyczną częścią twarzy. Odpowiednie wymodelowanie, plastyczność materiałów oraz trwałość konstrukcji pozwalają przez lata cieszyć się piękną, odmłodzoną twarzą!

EASYLIFT® – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, w trakcie którego zapoznaje się on z przebiegiem zabiegu oraz ustalany jest pożądany w danym przypadku efekt.

2

Przygotowanie do leczenia

Lekarz określa położenie konstrukcji podtrzymującej nici oraz punkt ich wprowadzenia.

3

Przeprowadzenie zabiegu

Wprowadzenie konstrukcji oraz nici liftingujących. Czas trwania zabiegu zależy od wielkości obszaru pracy – od około 2 do 3 godzin.

4

Kontynuacja terapii

Szwy zdejmowane są po 7 dniach od wykonania zabiegu, a później pozostaje już tylko obserwowanie i cieszenie się z fantastycznych efektów. Warto pamiętać, iż po około 3 latach należy wykonać zabieg retencyjny.

Obszary zabiegowe

Image
Twarz
Skronie
Policzki

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy możliwe jest wystąpienie reakcji alergicznej?

  Materiały stosowane do zabiegu są bezpieczne dla organizmu, a ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest znikome. Używane są one w implantologii od kilkudziesięciu lat, dzięki czemu są sprawdzone zarówno pod względem właśnie bezpieczeństwa, jak i stabilności.

 • Czy powinnam obawiać się efektu “maski” i sztucznej mimiki twarzy?

  Nici używane do zabiegu są elastyczne, dzięki czemu łatwo dopasowują się do indywidualnych kształtów twarzy, podążają za ruchem mięśni i nie ograniczają mimiki. Co ważne w metodzie EasyLift®, zabiegi retencyjne pozwalają dopasować napięcie nitek do aktualnego stanu skóry tak, aby efekt był jak najbardziej naturalny.

 • Lifting twarzy przeprowadzony metodą EasyLift® - opinie pacjentów

  Efekty są naprawdę niewiarygodne. Czuję się co najmniej kilka lat młodziej, a nie wyglądam przy tym sztucznie. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na ten zabieg. Tym bardziej, że perspektywa kolejnych lat takiego wyglądu jest niezwykle zachęcająca.

  Olga, 53 lata

  Szczególnie dokuczała mi opadająca powieka, co przez lata było moją zmorą. Po zabiegu zdecydowanie widzę poprawę. Nie mówiąc już o pozostałych częściach twarzy.

  Marta, 44 lata

EASYLIFT® – Cena

Obszar zabiegowyCena
Easy Lift twarzy przy pomocy nici Spring Thread6500 zł -7500 zł
Easy Lift szyi przy pomocy nici Spring Threadod 7500 zł

EasyLift® – informacje dodatkowe