Ellansé – wypełniacz biostymulujący kolagen

Ellansé - informacje i wskazania

Jak zahamować proces starzenia się?

Oznaki starzenia zazwyczaj zaczynają się pojawiać po 20, wraz ze zmniejszeniem jędrności skóry. Zaczynają pojawiać się drobne zmarszczki i linie, które pogłębiają się z wiekiem. Aby powiedzieć STOP dalszym zmianom na skórze należy zadbać o ilość kolagenu w skórze, który odpowiada za jej odpowiednie nawilżenie i elastyczność.

 • Przywróć skórze gęstość i elastyczność

Ellansé to pierwszy wypełniacz, który nie tylko koryguje zmarszczki i fałdy, ale co ważniejsze, w przeciwieństwie do tradycyjnych wypełniaczy zawiera w swoim składzie polikaprolakton (PLC), który stymuluje produkcję własnego kolagenu. Dzięki temu daje on długotrwałe i naturalne efekty odwracając tym samym oznaki starzenia i zapewniając młodzieńczy wygląd. Ellansé jest więc zabiegiem 2w1. Po pierwsze, powoduje natychmiastową korektę zmarszczek i fałdów. Po drugie, pobudza produkcję naturalnego kolagenu, co sprawia, że efekty są widoczne bardzo długo, a proces starzenia się skóry zostaje spowolniony.

 • Najlepsze efekty dla każdego

Zabieg z użyciem Ellansé pozwala również na zwiększenie napięcia, zagęszczenia i wygładzenia skóry. Aby zaspokoić potrzeby każdego z pacjentów Ellansé daje możliwość wyboru wariantu zabiegu o określonym czasie, w jakim widoczne są jego efekty: Ellansé™-S (jeden rok trwania efektu wypełnienia),  Ellansé™-M (2 lata), Ellansé™-L (3 lata), Ellansé™-E (4 lata). W związku z tym nawet najbardziej wymagający pacjent jest zawsze usatysfakcjonowany naturalnym wyglądem.

ELLANSÉ W SKRÓCIE

 • Wypełnienie zmarszczek i bruzd
 • Stymulacja kolagenu w skórze
 • Zwiększenie jędrności i elastyczności skóry

Ellansé – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

Zabieg charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem – materiał ten znany jest już od dziesięcioleci z nici i implantów ortopedycznych. Dodatkowo posiada certyfikat CE świadczący o skuteczności i bezpieczeństwie.

Szybkość i trwałość efektów

Efekty zabiegu widoczne są natychmiast i zwiększają się z czasem. Czas ich trwania zależy od rodzaju użytego wypełniacza Ellansé.

Komfort

Zabieg z użyciem Ellansé jest praktycznie bezbolesny. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Znieczulenie np. krem Elma nakłada się około godziny przed aplikowaniem preparatu.

Stosunek cena/jakość

Cena Ellansé jest wyjątkowo atrakcyjna biorąc pod uwagę jak długotrwałe efekty przynosi zabieg. Przy wyborze najwyższej ilości preparatu, można zapomnieć o kolejnych zabiegach na aż 4 lata!

Ellansé – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Ellansé nie wymaga okresu rekonwalescencji. Praktycznie od razu po jego przeprowadzeniu można wracać do codziennej aktywności. Jedynymi ewentualnymi obserwowanymi efektami ubocznymi jest wystąpienie miejscowych zaczerwienień i obrzęków, które znikają po upływie maksymalnie 3 dni.
Powtarzalność
Korekcja rezultatów jest zalecana po całkowitym upływie
czasu trwania efektu adekwatnego dla wybranej opcji (od 1 roku do 4 lat).
Ellansé – komentarz eksperta

Innowacyjne odmładzanie dla każdego

Zabieg z użyciem Ellansé gwarantuje efekt korygujący otrzymujący się przez cały czas działania już przy jednej iniekcji, różne płaszczyzny działania zależnie od potrzeb pacjentów oraz całkowitą resorbowalność przy przewidywalnej, kontrolowanej i regulowanej bioresorpcji oraz wysokim profilu bezpieczeństwa.

Ellansé – efekty przed i po

Krok po kroku – jak działa Ellansé?

11

Znieczulenie miejscowe

U pacjentów z niskim progiem wrażliwości na ból obszar zabiegowy zostaje znieczulony, aby zapewnić pacjentowi jak najwyższy komfort.

22

Aplikacja preparatu

Preparaty Ellansé są wprowadzane przez lekarza na odpowiednią głębokość w skórę przy pomocy specjalnych cienkich kaniul.

33

Masaż obszaru zabiegowego

Lekarz wykonuje delikatny masaż ostrzykiwanej okolicy, co ma na celu odpowiednie rozmieszczenie preparatu w tkankach.

44

Wypełnienie zmarszczek

Ellansé spłyca zmarszczki i bruzdy nadając twarzy subtelnego i młodszego wyglądu.

55

Synteza kolagenu

Preparaty Ellansé dodatkowo stymulują wytwarzanie włókien kolagenowych i elastynowych, czego efektem jest pobudzenie procesów regeneracyjnych i poprawa jędrności skóry.

Ellansé - zasada działania

Proces syntezy nowych cząstek kolagenu

Zabieg Ellansé opiera się na trwałej poprawie objętości poprzez stymulacje syntezy kolagenu dla uzyskania naturalnych i długotrwałych efektów zabiegowych otrzymujących się od roku do 4 lat. Doskonale sprawdza się jako zabieg przywracający objętość i poprawiający owal twarzy oraz wypełniający i spłycający zmarszczki.

Ellansé – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Lekarz zapoznaje się z oczekiwaniami pacjenta.

2

Plan leczenia

Określana zostaje ilość preparatu i jego rodzaj.

3

Pierwszy zabieg

Przeprowadzenie zabiegu – wstrzyknięcie preparatu Ellansé.

4

Kontynuacja terapii

Powtórny zabieg po upływie działania preparatu.

Obszary zabiegowe

Image
Linie marionetki
Broda i podbródek
Linia żuchwy
Image
Fałdy nosowo-wargowe i policzki
Modelowanie nosa
Skronie i linia brwi

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy podanie Ellansé wymaga uprzednich testów skórnych?

  Nie. Wykazano całkowitą biokompatybilność, co oznacza, że można go podać natychmiast. Jest to także całkowicie wchłanialny produkt przez organizm.

 • Jak długo trwa zabieg?

  Zabieg trwa około 30 minut i pozwala ci bezpośrednio po, wrócić do normalnych codziennych zajęć.

 • Jakie są zalecenia pozabiegowe?

  Zaleca się, aby unikać gorących kąpieli i intensywnych ćwiczeń przez 24 godziny oraz ekspozycji na słonce i promienie UV przez 1 tydzień po zabiegu.

 • Jak długo utrzymują się efekty Ellansé?

  Efekty zabiegu utrzymują się od 1 do 4 lat w zależności od wybranej przez lekarza ilości preparatu. Ewentualna korekcja jest rekomendowana po całkowitym upływie czasu trwania efektu. Dzięki temu, unikasz wielokrotnych wizyt.

 • Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu Ellansé?

  Podobnie jak przy innych zabiegach wykonywanych metodą iniekcji, może pojawić się lokalne zaczerwienienie, obrzęk lub siniak.

 • Ellansé - opinie

  Poszukiwałam zabiegu odmładzającego, którego efekty utrzymają się na tyle długo, abym nie musiała odwiedzać gabinetu medycyny estetycznej przez kolejne kilka lat. I w końcu się udało! Wraz z lekarzem zdecydowaliśmy się użyć najwyższej dawki Ellansé, która daje aż 4-letni rezultat liftingu twarzy. Minęło już dwa lata, a moja skóra jest równie jędrna i gładka, co kilka tygodni po zabiegu. Zniknęły nawet te okropne zmarszczki wokół oczu, z którymi nie mogłam sobie poradzić od lat. Jestem bardzo zadowolona!

  Anna, 45 lat

Ellansé – Cena

Obszar zabiegowyCena
Twarzod 1800 zł