SonoQueen – lifting skóry poprzez energię ultradźwięków

mezoterapia twarzy

SonoQueen - informacje i wskazania

Czym jest SonoQueen?

SonoQueen to nowoczesna technologia bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała dzięki dostarczaniu energii ultradźwiękowej do głębokich warstw skóry. Zastosowanie technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, pozwala osiągać pogłębiający się w czasie efekt napięcia i liftingu skóry, bez konieczności odbywania okresu rekonwalescencji.

 • Jak działa SonoQueen?

SonoQueen wykorzystuje skoncentrowaną falę ultradźwiękową – w wyniku jej oddziaływania dochodzi do dwóch zjawisk, efektu termicznego oraz mechanicznego, które powodują rozpoczęcie kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych oraz obkurczenia tkanek. O wysokiej skuteczności zabiegu decyduje również fakt, że regeneracja i ujędrnienie zachodzą na poziomie aż 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. W efekcie Pacjenci uzyskują trwały i wyraźny efekt bezoperacyjnego liftingu.

 • Dla kogo jest przeznaczony zabieg SonoQueen?

Wskazania do zabeigu falami ultradźwiękowymi to m.in:

 • lifting twarzy, szyi i dekoltu
 • redukcja płytkich i głębokich zmarszczek
 • rozświetlenie i ujędrnienie wiotkiej skóry
 • nadmiar skóry na powiekach
 • redukcja tkanki tłuszczowej

SONOQUEEN W SKRÓCIE

 • zabieg odmładzający i odchudzający
 • oparty na falach ultradźwiękowych
 • efekt liftingu bez skalpela
 • długotrwałe rezultaty

SonoQueen – charakterystyka zabiegu

Bezpieczeństwo

SonoQueen jest wyjątkowo bezpieczną metodą, ponieważ nie wymaga stosowania inwazyjnego liftingu, który przerywa tkanki skóry oraz preparatów wywołujących reakcje układu immunologicznego. Lifting twarzy i ciała SonoQueen jest nieinwazyjny i opoera sie na skoncentorwanej wiązce fali ultradźwiękowej. Jej gęstość i temperatura jest pods stałą kontrolą lekarza, dlatego zabieg nie niesie ze sobą zagrożenia.

Szybkość i trwałość efektów

Pierwsze rezultaty w postaci ujędrnienia skóry stają się widoczne od razu po wykonanym zabiegu, pełen efekt zabiegu w postaci głębokiego liftingu następuje po upływie ok. 3 miesięcy. Efekty liftingu twarzy i ciała utrzymują się nawet przez kilka lat.

Komfort

Podczas zabiegu, nasi specjaliści dbają o maksymalny komfort pacjenta. Ponieważ ultradźwięki nie wywołują bólu, zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Trwa zaledwie około 30 minut i nie wymaga specjalnych przygotowań.

Stosunek cena/jakość

Spektakularne efekty SonoQueen utrzymują się przez kilka lat. Dzięki temu, nie ma konieczności częstego powtarzania zabiegu, co sprawia że cena SonoQueen jest wyjątkowo atrakcyjna.

SonoQueen – opinie eksperta

Czas rekonwalescencji
Zabieg SonoQueen nie wymaga okresu rekonwalescencji.
Powtarzalność
Już jeden zabieg wystarczy,aby osiągnąć optymalny efekt. Dla podtrzymania rezultatu, warto powtarzać zabieg 2-3 razy do roku.
SonoQueen – komentarz eksperta

Lifting skóry dzięki mocy ultradźwięków

SonoQueen to zabieg, który odpowiada precyzyjnie na potrzeby większości pacjentów. Pozwala szybko i bezpiecznie pozbyć się problemu i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Swoją skutecznością nie odbiega od  tradycyjnego liftingu, ale daje bardziej naturalne i długotrwałe efekty. Wszytko dzięki technologii skupiającej ultradźwięki w jednej wiązce, na małym obszarze. W ten sposób, fale oddziałują na skórę właściwą, tkankę tłuszczową i powięź mięśniową. Trudno o równie wielofunkcyjny zabieg.

SonoQueen – efekty przed i po

Krok po kroku – jak działa SonoQueen?

11

Przygotowanie do liftingu

Lekarz zbliża głowicę do obszaru, który ma być poddany działaniu ultradźwięków. SonoQueen służy zarówno do liftingu twarzy, jak i ciała. 

22

Emisja fal ultradźwiękowych

Urządzenie emituje skupioną wiązkę fal. Zabieg falami uderzeniowymi sprawia, że temperatura tkanek stopniowo wzrasta. 

33

Rozpoczęcie odnowy ciała

Ultradźwięki wywołują  punkty termicznej koagulacji. Wysoka temperatura wywołana przez ultradźwięki, rozpoczyna procesy naprawcze i usuwa niedoskonałości skóry. 

44

Regeneracja skóry

Rozpoczyna się regeneracja włókien kolagenowych i obkurczanie tkanek. Kolagen przywraca równowagę biologiczną skóry. 

55

Odmłodzenie skóry i redukcja zmarszczek

Jędrność i elastyczność skóry zostaje przywrócona. Następuje redukcja zmarszczek i wizualna poprawa wyglądu ciała. Skóra jest sprężysta i napięta. 

SonoQueen - zasada działania

Potęga światła!

Fale emitowane przez urządzenie SonoQueen dociera do 3 warstw tkanek: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), tworząc w ten sposób punkty termicznej koagulacji. Ultradźwięki stymulują proces kolagenozy, a więc dochodzi do odnowy zwiotczałych włókien kolagenowych. Proces ten trwa jeszcze kilka miesięcy po zabiegu. Odnowa tkanek jest widoczna w postaci natychmiastowego ujędrnienia skóry, a w dalszej kolejności – efektu głębokiego liftingu.

SonoQueen – przebieg zabiegu

1

Konsultacja wstępna

Na pierwszej wizycie, nasi specjaliści zapoznają się ze stanem pacjenta oraz zlecają ewentualne badania, które należy wykonać przed zabiegiem.

2

Plan leczenia

Przed pierwszym zabiegiem, tworzony jest dokładny harmonogram kuracji.

3

Pierwszy zabieg

Lekarz/specjalista wykonuje pierwszy zabieg i przekazuje pacjentom zalecenie pozabiegowe.

4

Kontynuacja terapii

Po zabiegu, lekarz/specjalista planuje z pacjentem wizytę kontrolną i jeśli zachodzi taka potrzeba – kontynuację kuracji.

Obszary zabiegowe

Image
okolice oczu
Policzki
Podbródek
Okolice ust
Szyja
Image
Dekolt
Brzuch i biodra
Uda
Ramiona
Pośladki

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy zabieg SonoQueen jest bolesny?

  Zabieg SonoQueen jest bezbolesny, dlatego nie wymaga stosowania znieczulenia. U niektórych osób, może może wywołać delikatne miejscowe uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako przyjemny.

 • Jak mogę się przygotować do SonoQueen?

  Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ani okresu rekonwalescencji. Fale ultradźwiękowe wnikają głęboko bez uszkodzenia zewnętrznej warstwy skóry

 • Czy cena SonoQueen jest zawsze taka sama?

  Nie. Cena za zabieg wynika przede wszystkim od obszaru ciała, który ma zostać poddany liftingowi. W przypadku dużych obszarów, może być stosunkowo większa.

 • SONOQUEEN - OPINIE

  Na zabieg zdecydowałam się po zwykłym liftingu twarzy, który nie przyniósł mi żadnych rezultatów,a kosztował naprawdę sporo. Dzięki SonoQueen pozbyłam się bardzo widocznych zmarszczek wokół oczu i podłużnej bruzdy między brwiami. Teraz wszystkie koleżanki pytają mnie jakiego kremu przeciwzmarszckowego używam.

  Maria, 40 lat

  O SonoQueen powiedziała mi przyjaciółka mieszkająca w Anglii już jakiś czas temu, która pięknie wyszczupliła sobie pośladki i uda.  Kiedy dowiedziałam się, że zabieg można już wykonać w Polsce, nie wahałam się ani chwili. Żadne zabiegi odchudzające nie mogą się z nim równać! Próbowałam już wszystkiego na moje odstające boczki, ale dopiero SonoQueen naprawdę mi pomógł. W końcu mogę nosić dopasowane kiecki.

  Jagoda, 35 lat

SonoQueen – Cena

Obszar zabiegowyCena
Twarz5,000.00 zł
Szyja3,000.00 zł
Twarz+Oczy6,000.00 zł
Twarz+Podbródek7,000.00 zł
Dekolt3,500.00 zł
Linia żuchwy2,500.00 zł
Okolice oczu2,500.00 zł
Pelikany (ramiona)2500-5000 zł
Brzuch3500-7000 zł
Uda4500-9000 zł
Okolice nad kolanami1500-3000 zł
Pośladki2500-6000 zł
Brzuch2500-6000 zł

* Cena uzależniona jest od ilości wykorzystanych impulsów. Ostateczną kwotę wycenia lekarz na wizycie konsultacyjnej.