Powiększanie pośladków

Powiększanie i modelowanie pośladków w MediArt Clinic Poznań.

Każda z nas ma jakieś kompleksy. Niektóre z nich są niewielkie – inne tak spore, że tracimy swoja pewność siebie. 

Najczęściej w naszym wyglądzie, jesteśmy niezadowolone ze swoich pośladków. Zbyt płaskie pośladki, za mało jędrne, zbyt wypukłe… – To najczęstsze problemy kobiet, decydujących się na zmiany tej części ciała. Według powszechnego ideału, pośladki powinny być jędrne, krągłe i zmysłowe – niestety matka natura nie obdarowała każdą z nas taką cechą.

Powiększanie pośladków – przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

Obecnie współczesna medycyna estetyczna, pozwala nam na pozbycie się wszelkich niedoskonałości w naszym ciele. Należy jednak pamiętać, że nie wszystko jest dla wszystkich. Głównymi przeciwwskazaniami do powiększenia pośladków są: zmiany skórne, problemy z krzepliwością krwi, cukrzyca oraz choroby nowotworowe. Poszczególne przeciwwskazania mogą różnic się między sobą – wynika to z różnorodności poszczególnych zabiegów.

Powiększanie pośladków – zabiegi:

  • kwas hialuronowy
  • Lanluma (kwas polimlekowy)
  • Lipofilling (lipotransfer)

Powiększanie pośladków: zalecenia pozabiegowe:

Aby uzyskać jak najlepszy efekt i nie narazić się na powikłania pozabiegowe, należy przestrzegać zaleceń specjalisty. W większości będzie to wiązało się z noszeniem specjalnej, ścisłej odzieży i unikaniu nadmiernego wysiłku fizycznego. Odradza się także branie gorących kąpieli i korzystanie z sauny – najczęściej do kilku tygodni. Po niektórych zabiegach konieczna jest także wizyta kontrolna i wykonywanie delikatnego masażu.

Zabiegi, dzięki którym wymodelujesz swoje pośladki w naszej klinice.