Przeszczep włosów

Przeszczep włosów

Każdy z nas wie, jak ważny w obecnych czasach jest wygląd, zwłaszcza twarzy oraz włosów. Niestety stres, zła dieta, brak właściwej regeneracji czy predyspozycje genetyczne nie sprzyjają utrzymaniu zadbanego i zdrowego wizerunku. Co więcej, nierzadko zaburzenia hormonalne znacznie pogarszają sytuację i przyczyniają się do nadmiernego wypadania włosów. Jeżeli i ty zmagasz się z tym problemem, koniecznie zgłoś się do MediArt Clinic. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych zdobyczy medycyny estetycznej, możemy szybko i skutecznie wesprzeć cię w walce z nadmiernym wypadaniem włosów, i tym samym pomóc odzyskać pewność siebie.

Przeszczep włosów – efekty

Wyraźne zagęszczenie włosów

Likwidacja zakoli

Silne i odżywione włosy

Bezpieczeństwo zabiegu i aż 98% przeżywalności cebulek

Przeszczep włosów

Łysienie to przykra dolegliwość, która spotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Często prowadzi do obniżenia samooceny i pewności siebie, a w skrajnych przypadkach – wycofania się z życia towarzyskiego. Przerzedzona fryzura i powiększające się zakola postarzają twarz, a także sprawiają, że osoby dotknięte łysieniem wyglądają na chore lub zmęczone. Wiedz jednak, że nie musisz ukrywać się pod czapkami i kapeluszami, ani rezygnować z korzystania z uroków życia. Możesz bowiem zgłosić się do MediArt Clinic i wykonać przeszczep włosów! Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej oraz specjalistom z kliniki odzyskasz piękne oraz gęste włosy, i tym samym również pewność siebie.

Przeszczep włosów – kiedy warto się zdecydować?

Łysienie plackowate, androgenowe czy uwidaczniające się zakola to jedne z głównych problemów, z którymi pacjenci zgłaszają się do MediArt Clinic. Poszukują sposobów na ich rozwiązanie, bo przecież każdy z nas chce być atrakcyjny dla innych i dobrze czuć się we własnej skórze. Niestety nadmierne wypadanie włosów może negatywnie wpłynąć na samopoczucie, pewność siebie oraz codzienne relacje z ludźmi.

Z problemem warto zgłosić się w dowolnym momencie, choć najlepiej zrobić to możliwe najszybciej po dostrzeżeniu niepokojącego wypadania włosów. Przyczyny takiej dolegliwości mogą być różne: obok oczywistych czynników, czyli złej diety, stresu czy braku wypoczynku, są też takie, z którymi trudno jest wygrać. Gdy odpowiada za nie na przykład gospodarka hormonalna lub predyspozycje genetyczne, leczenie łysienia tradycyjnymi metodami bądź stosowanie rozmaitych kosmetyków zwykle nie przynoszą większej poprawy.

Jeżeli twoja pewność siebie cierpi z powodu przerzedzonej fryzury, możesz rozważyć przeszczep włosów – zakola czy łyse placki nie stanowią problemu dla nowoczesnej medycyny estetycznej. Dzięki takim zabiegom jak Smart Graft, możesz zwalczyć łysienie androgenowe lub plackowate i raz na zawsze skończyć z kompleksami. To efektywna metoda leczenia, która sprawdza się już w przypadku pierwszych objawów łysienia u kobiet i mężczyzn.

Przeszczep włosów – przed i po

Smart Graft to innowacyjna i niezwykle skuteczna metoda przeszczepu włosów. Przed i po wykonaniu zabiegu gęstość i jakość włosów są diametralnie różne. Po zastosowaniu terapii znikają zakola, gołe placki, a fryzura stopniowo nabiera objętości. Rezultaty mogą się nieco różnić w zależności od tego, u kogo stosowany jest przeszczep włosów. Efekt końcowy zależy od indywidualnego tempa wzrostu włosów, ale również przestrzegania zaleceń.

Pełne rezultaty są widoczne średnio po około 12 miesiącach od przeprowadzenia przeszczepu włosów. Efekty, które obserwujemy u naszych pacjentów, poza wzmożonym porostem włosów, to również: wzrost pewności siebie i poczucia własnej atrakcyjności, a także częstszy uśmiech. Zadowolenie na twarzy naszych podopiecznych to dla nas największa nagroda oraz dowód na to, że warto walczyć z własnymi kompleksami.

Przeszczep włosów w Poznaniu

Smart Graft to nowoczesny i rewolucyjny zabieg przeszczepu włosów. Najlepszą kliniką specjalizującą się w jego wykonywaniu jest, powiemy nieskromnie, MediArt. Dlaczego? Ponieważ w naszym zespole znajdują się wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzą, a przy tym świetnie orientują się w tematach z zakresu współczesnej medycyny estetycznej. Wszystko po to, aby skutecznie pomagać pacjentom i móc jak najlepiej wykonywać skomplikowane zabiegi, takiej jak przeszczepy włosów. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza klinika, ale zapraszamy również klientów z jego okolic, a także innych części kraju. Nie zwlekaj i udaj się do MediArt – najlepszej kliniki przeszczepu włosów!

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Najczęstsze pytanie osób rozważających skorzystanie z zabiegu brzmi: ile kosztuje przeszczep włosów? Niestety wskazanie kosztu nie jest proste i wymaga konsultacji z lekarzem, który będzie przeprowadzał przeszczep włosów. Cena może się nieznacznie różnić w zależności od pacjenta. Mają na nią wpływ między innymi: rozległość łysienia, jakość własnych cebulek, a także ewentualne występowanie chorób przewlekłych np. cukrzycy. Po zebraniu dokładnego wywiadu lekarz ocenia koszt przeszczepu włosów, a także szanse jego powodzenia.

Warto wiedzieć, że zagęszczenie włosów może dotyczyć nie tylko tych na głowie, ale również włosów innych części ciała np. brwi, brody czy klatki piersiowej. W zależności od ilości pobranych cebulek, okolicy oraz rozległości obszaru poddawanego transplantacji, koszt może się znacznie różnić. Dlatego warto udać się do naszej kliniki na konsultację, tak, by lekarz mógł oszacować cenę i potencjalną skuteczność przeszczepu włosów. Koszt zabiegu, biorąc pod uwagę jego efekty oraz to, ile wydałeś i wydasz na nieskuteczną suplementację, kremy, szampony czy wcierki, będzie prawdopodobnie relatywnie niewielki.