Accent Prime – światowy hit w staraniu o idealną sylwetkę

medycyna estetyczna poznan

medycyna estetyczna poznanTeraz króluje lato, a podczas upałów zdecydowanie chętniej odsłaniamy swoje ciało. Każdy chciałby wyglądać jak najlepiej, niestety jednak pewne niedoskonałości nam to uniemożliwiają. Jeśli chcesz zrobić krok ku szczupłej sylwetce i pozbyć się kompleksów, zwróć uwagę na światowy hit w walce z niedoskonałościami skóry – zabieg Accent Prime.

Kiedy stosować Accent Prime?

Zastanawiasz się, czy zabieg Accent Prime jest przeznaczony dla Ciebie? Ta innowacyjna metoda dedykowana jest wszystkim osobom, bez względu na wiek, które borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej czy cellulitem. Co istotne, Accent Prime jest polecany także tym, którzy stracili naturalną elastyczność skóry – na przykład po ciąży, gwałtownym schudnięciu czy po prostu w wyniku procesu starzenia. To także doskonały sposób na wyrównanie lub redukcję wszelkiego rodzaju bruzd, zmarszczek i rozstępów. Accent Prime okaże się również niezastąpiony w przypadku osób, którym zależy na pozbyciu sięprzebarwień i uzyskaniu jednolitego kolorytu skóry. Co bardzo istotne, podczas tego zabiegu można zlikwidować problem także w trudnych obszarach. Odpowiednie głowice są w stanie wymodelować brzuch i talię, plecy oraz ramiona, uda i kolana, a także twarz.

jak odzywic skoreJak w przypadku każdego zabiegu medycznego, również tutaj występuje kilka przeciwwskazań. Do najważniejszych należy ciąża i okres karmienia piersią. Nie można także stosować Accent Prime, gdy ma się wszczepiony rozrusznik serca lub cierpi się na problemy związane z tym organem – chorobę niedokrwienną czy przebyty zawał. Także choroba nowotworowa, przewlekłe problemy z nerkami i wątrobą oraz stany zapalne skóry dyskwalifikują pacjenta do wykonania tego zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Na początku warto zaznaczyć, że Accent Prime jest całkowicie bezbolesny, pacjent może odczuwać jedynie przyjemne ciepło. Wybrany obszar poddawany jest zabiegowi, polegającym na delikatnym masażu głowicą urządzenia, w którym naprzemiennie wykorzystywane są fale radiowe oraz zimne i ciepłe ultradźwięki. Takie połączenie sprawia, że fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, co powoduje optymalne napięcie skóry, dodatkowo krążenie krwi staje się szybsze, dzięki czemu organizm efektywnie spala tłuszcz w krótszym czasie. Cały zabieg trwa około 30 minut, w zależności od obszaru ciała i co ważne – nie wyklucza pacjenta z codziennej aktywności.

laseroterapiaJakich efektów można oczekiwać?

Odpowiednio dopasowany do potrzeb pacjenta zabieg Accent Prime może przynieść naprawdę zachwycające efekty.To bardzo dobry sposób na redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Pomoże on także wygładzić blizny czy rozstępy oraz zatrzymać proces starzenia się skóry. Jednym słowem – pacjent uzyska gładką, sprężystą skórę o równomiernym kolorycie. Pierwsze efekty widać już po pierwszej sesji, ale dla uzyskania pełnej satysfakcji, zaleca się jej powtórzenie 4-6 razy w 2-3 tygodniowych odstępach.

System Accent Prime to nowoczesna technologia, dzięki której skóra zachwyci gładkością i sprężystością, znikną też szpecące niedoskonałości. Już nigdy nie będziesz wstydzić się swojego ciała!