Plastyka powiek

Twoja twarz wygląda na zmęczoną? Denerwują cię opadające powieki, przez które oczy wydają się smutne? A może masz już dość uciążliwych zmarszczek i worków pod oczami, które dodają ci lat? Takich problemów nie można bagatelizować, bo przecież oczy to zwierciadło duszy. To właśnie one w pierwszym momencie przykuwają spojrzenia osób, które spotykamy na swojej drodze. Nie musisz już jednak martwić się niedoskonałościami urody – medycyna estetyczna ma skuteczny i szybki sposób na pozbycie się mankamentów, które do tej pory odpowiadały za twoje kompleksy czy obniżoną samoocenę. Polecanym zabiegiem jest blepharoplastyka powiek, dzięki której odzyskasz blask i dawną młodość! Jakie konkretnie zapewni ci korzyści?

Plastyka powiek – efekty

Zredukowanie wiotkiej skóry powiek

Wygładzenie zmarszczek

Ujędrnienie skóry wokół oczu

Wyraźne odmłodzenie

Zlikwidowanie worków pod oczami

Zredukowanie opadającej powieki

Efekt wypoczętej twarzy

Plastyka powiek

Blepharoplastyka, czyli plastyka powiek, to jeden z zabiegów, który cieszy się w naszej klinice niesłabnącą popularnością. To nie dziwi, bowiem oczy ulegają procesom starzenia znacznie szybciej, niż inne rejony twarzy czy ciała. Skóra jest w tym miejscu cieńsza i tym samym bardziej podatna na niekorzystne skutki upływu czasu. Plastyka powiek górnych pozwala skutecznie wyeliminować problem tak zwanej opadającej powieki, przez którą twarz wygląda na smutną i zmęczoną. Dzięki zabiegowi następuje obkurczenie wiotkiej skóry, oko staje się „otwarte”, a twarz wyraźnie odmłodzona.

Plastyka powiek dolnych pozwala natomiast pozbyć się nadmiaru tłuszczu, a także zredukować wiotką skórę. Dzięki temu możliwe jest pozbycie się nie tylko zmarszczek czy zwisów, ale przede wszystkim nieestetycznych worków pod oczami. Plastyka dolnych powiek pozwala skutecznie odmłodzić twarz, dodaje jej blasku i sprawia, że nasi pacjenci odzyskują pewność siebie.

Podniesienie powiek górnych czy blepharoplastyka powiek dolnych cieszą się uznaniem naszych pacjentów również dlatego, że są bezpieczne i dają efekty widoczne niemal od razu po zabiegu. Co więcej, blepharoplastyka powiek górnych czy dolnych nie wymaga przechodzenia rekonwalescencji. Jak to możliwe? To zasługa rewolucyjnego zabiegu jakim jest Plasmage!

Plasmage obkurcza tkanki i jednocześnie ujędrnia skórę. Działa punktowo i jest niezwykle precyzyjne – lekarz trafia tylko w te rejony, które są celem zabiegu. Co więcej, za sprawą sublimacji, do zredukowania nadmiaru skóry czy tkanki tłuszczowej dochodzi tu bez ingerencji chirurgicznej. To sprawia, że zabieg jest bezpieczny, mało inwazyjny, a efekty porównywalne lub lepsze od tradycyjnej plastyki powiek.

Zwiotczała skóra pod oczami

Zwiotczała skóra pod oczami to problem wielu osób. Zła dieta, stres, używki takie jak papierosy czy alkohol, a także brak snu skutecznie odbijają się na wyglądzie. To w połączeniu z procesami starzenia sprawia, że skóra powiek nie prezentuje się najlepiej. Zaczynają pojawiać się zmarszczki, zwiotczenia, worki pod oczami, a także wyraźna utrata elastyczności.

Warto wiedzieć, że drogeryjne kremy, maski czy sera nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Mogą one oczywiście poprawić nawilżenie skóry i nieco spowolnić procesy starzenia, ale nie pomogą w walce ze zwiotczałą skórą wokół oczu. W tym przypadku pomocny okaże się za to zabieg Plasmage, który nie tylko zredukuje wiotką skórę, ale jednocześnie przywróci jej dawną jędrność, napięcie i elastyczność. Co więcej, wygładzi zmarszczki, zredukuje opadającą powiekę, zlikwiduje uciążliwe worki pod oczami, a także odmłodzi twój wygląd.

Plastyka powiek – efekty

Plasmage to obecnie jeden z wiodących zabiegów z zakresu plastyki powiek. Efekty widoczne są niemal od razu po jego wykonaniu, choć na pełną ocenę rezultatów warto poczekać kilka dni, a przynajmniej do momentu zniknięcia delikatnego obrzęku. Zabieg świetnie sprawdza się przy plastyce powiek górnych. Przed i po zabiegu widoczna jest znaczna poprawa w wyglądzie i elastyczności skóry. Co ważne, znika uporczywa opadająca powieka, która do tej pory skutecznie postarzała twarz i sprawiała, że wyglądała ona na smutną i zmęczoną.

Dla osób borykających się z workami pod oczami polecana jest plastyka powiek dolnych. Efekty to zwiększenie napięcia skóry i wyraźne obkurczenie tkanek. Zainicjowanie procesów naprawczych w organizmie to natomiast efekt uboczny plastyki powiek. Po zabiegu fibroblasty zaczynają pobudzać skórę do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za młody i zdrowy wygląd. Dzięki temu skóra jest wyraźnie odmłodzona, uniesiona i wygładzona, a wszystko to za sprawą plastyki powiek górnych. Efekty zabiegu, dzięki procesom regeneracyjnym zainicjowanym przez organizm, utrzymują się nawet 2-4 lata.

Jak zlikwidować worki pod oczami?

Wielu naszych pacjentów zastanawia się jak zlikwidować worki pod oczami. W końcu to właśnie one skutecznie postarzają twarz i sprawiają, że wygląda ona na smutną i zmęczoną. Likwidacja worków pod oczami jest możliwa dzięki nowoczesnemu urządzeniu Plasmage.

Plasmage działa punktowo, a dzięki wykorzystaniu sublimacji, czyli odparowaniu wody z komórek naskórka, następuje stopniowe obkurczenie zwiotczałej skóry. Co więcej, nie dochodzi tu do przerwania ciągłości tkanek, krwawienia, uszkodzeń czy blizn, dlatego Plasmage jest zabiegiem bezpiecznym i nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Jak ujędrnić powieki?

Skóra wraz z wiekiem traci swoją jędrność i elastyczność. Dzieje się tak, ponieważ organizm nie produkuje już wystarczająco dużo kolagenu i elastyny, czyli substancji odpowiedzialnych za młody wygląd i napięcie naskórka. Szczególnie cierpią przez to miejsca wokół oczu, które ze względu na cienką skórę bardziej narażone są na starzenie, opadanie czy powstawanie zmarszczek. Jak ujędrnić powieki? Doskonale w tym zadaniu sprawdzi się Plasmage, który skutecznie ujędrnia, napina i uelastycznia skórę. Co więcej, stymuluje fibroblasty, które rozpoczynają silne procesy naprawcze. Dzięki temu organizm zaczyna produkować kolagen i elastynę, które utrwalają i przedłużają efekt zabiegu.