Szkolenie techników Smart Graft w naszej klinice!

Zageszczanie wlosow Smart Graft - Poznan

Kolejne szkolenie z metody Smart Graft za nami. Asystentki doktor Majewskiej uczyły się nowoczesnej metody przeszczepu włosów od specjalisty ze Stanów Zjednoczonych.

Technik transplantacji włosów Michael Barger przyleciał do nas specjalnie z USA. Pod jego okiem Martyna Mościszko i Alicja Żukowska poznały tajniki zabiegu, który zmienia podejście do leczenia łysienia. Szkolenie obejmowało technikę separacji, oczyszczania oraz wszczepiać graftów.

Smart Graft to bezpieczna i niezwykle skuteczna technologia zagęszczania włosów, która stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnej, paskowej metody przeszczepu owłosienia. Zabieg można podzielić na dwa etapy. Pierwszy z nich polega na delikatnym pobraniu mikroprzeszczepów włosów z tylnej części głowy za pomocą urządzenia Smart Graft. Drugi etap to reimplantacja pobranych włosów w obszary dotknięte łysieniem. W obszarach przerzedzonych, dochodzi do intensywnego wzrostu nowych przeszczepów włosów, przez co zwiększa się objętość fryzury. Przeżywalność przeszczepionych włosów sięga nawet 98%.

Smart Graft – czytaj więcej.

Zabieg proponujemy wszystkim, którzy zmagają się z problemem łysienia, nadmiernego wypadania włosów czy braków owłosienia w okolicy brwi, rzęs, wąsów i brody. Serdecznie zapraszamy na konsultacje w naszej klinice!

TEL: +48 530 578 888

MAIL: INFO@MEDIARTCLINIC.PL