Lipoliza iniekcyjna

Ćwiczysz i zdrowo się odżywiasz, jednak fałdki na brzuchu, udach czy pośladkach nie chcą zniknąć? A może udało ci się zrzucić kilka zbędnych kilogramów, ale pozostał oporny tłuszcz zlokalizowany w „trudnych” rejonach ciała, takich jak podbródek, ramiona, boczki czy plecy? Bez obaw! Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej możesz skutecznie pozbyć się tłuszczu, który trudno zwalczyć dietą i ćwiczeniami. Jest to możliwe za sprawą lipolizy iniekcyjnej, która stanowi efektywną alternatywę dla klasycznej liposukcji.

Lipoliza iniekcyjna – efekty

Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki

Redukcja cellulitu

Wygładzenie i ujędrnienie skóry

Zmniejszenie obwodów ciała

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów

 • Czy lipoliza iniekcyjna jest skuteczna?

  Jedne z najczęstszych pytań jakie pojawiają się zarówno w internecie, jak i naszym gabinecie brzmi: czy lipoliza iniekcyjna jest skuteczna. To jeden z lepszych zabiegów służących do modelowania sylwetki oraz trwałego usunięcia tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna stanowi alternatywę dla klasycznej liposukcji, a przy tym jest mniej inwazyjna. Co więcej, pacjent nie musi się specjalnie przygotowywać, ani przechodzić długiego okresu rekonwalescencji, natomiast efekty zabiegu są u niego widoczne niemal od razu po jego wykonaniu.

 • Lipoliza iniekcyjna – jak długo utrzymuje się efekt?

  W pozbyciu się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej skutecznie pomaga właśnie lipoliza iniekcyjna. Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu? Dzięki wykorzystaniu roztworu fosfatydylocholiny (naturalny wyciąg z soi), czyli substancji rozkładającej komórki tłuszczowe, możliwe jest uzyskanie zadowalających i trwałych rezultatów bez efektu jojo.

 • Lipoliza iniekcyjna – przeciwwskazania

  Zanim w naszej klinice wykonamy jakikolwiek zabieg, przeprowadzamy gruntowny wywiad zdrowotny. Choć lipoliza jest mało inwazyjna i bezpieczna, to jednak jest kilka przeciwwskazań do jej wykonania.

  Lipoliza iniekcyjna – przeciwwskazania do wykonania zabiegu są następujące:

  • nadwaga,
  • alergia na soję,
  • schorzenie nerek,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • zakłócone krzepnięcie krwi,
  • infekcje skórne w miejscu zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to idealny zabieg dla wszystkich tych, którzy bezskutecznie walczą z uporczywą tkanką tłuszczową. Mowa tu o tłuszczu gromadzącym się między innymi na podbródku, ramionach czy nad kolanami. Z oporną tkanką tłuszczową mają problem nawet osoby, które na co dzień są aktywne fizycznie i rygorystycznie przestrzegają diety. Najczęściej wynika to z ich predyspozycji genetycznych lub zaburzonej gospodarki hormonalnej. W takim przypadku pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej jest niekiedy wręcz niemożliwe. Brak oczekiwanych efektów prowadzi wówczas do zniechęcenia, spadku motywacji, a w konsekwencji do porzucenia sportu i diety.

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który pomoże ci w uzyskaniu oczekiwanych efektów i spełni marzenia o szczupłej sylwetce. Zapewnia bowiem redukcję cellulitu, opornej tkanki tłuszczowej na podbródku, udach, boczkach czy nad kolanami, a także pozwala wysmuklić figurę i zmniejszyć obwody ciała.

Lipoliza iniekcyjna podbródka

Lipoliza iniekcyjna podbródka to idealny zabieg dla tych, którzy zmagają się z nagromadzoną w tym rejonie tkanką tłuszczową. Niestety, jest to taka okolica, w przypadku której same ćwiczenia i odpowiednia dieta zwykle nie przynoszą zadowalających rezultatów. Tymczasem lipoliza iniekcyjna podbródka to wysmuklona szyja i ładnie zarysowany profil twarzy. Dzięki trwałemu usunięciu opornej tkanki tłuszczowej nie będziesz już zakrywać się szalikami, chustkami czy golfami.

Lipoliza iniekcyjna brzucha

Jesteś osobą aktywną, biegasz i codziennie wykonujesz brzuszki, ale tłuszcz w tym rejonie nie chce zniknąć? Zdrowo się odżywiasz i na co dzień uważasz na to co jesz, a mimo to męczy cie uporczywa fałdka? W takim przypadku idealna dla ciebie będzie lipoliza iniekcyjna brzucha. Efekty jakie uzyskasz pozwolą ci raz na zawsze pozbyć się kompleksów, zwiększą twoją pewność siebie oraz pozwolą śmiało wskoczyć w ulubiony kostium kąpielowy.

Lipoliza iniekcyjna brzucha to skuteczny zabieg, który umożliwia szybkie pozbycie się opornej, miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Co więcej, jest to zabieg bezpieczny i mało inwazyjny. Polega na wstrzyknięciu specjalnej substancji, która niszczy komórki tłuszczowe. Te są następnie rozpuszczane do wolnych kwasów tłuszczowych, a następnie, poprzez układ limfatyczny, wydalane z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna twarzy

Lipoliza iniekcyjna twarzy zapewnia jej skuteczne modelowanie: w ten sposób możesz pozbyć się nieestetycznego drugiego podbródka, uciążliwych worków pod oczami czy wymodelować policzki. Jest to możliwe za sprawą roztworu fosfatydylocholiny, wstrzykiwanego w miejsce, w którym będzie redukowana tkanka tłuszczowa. Substancja ta jest bezpieczna dla organizmu, a sam zabieg mało inwazyjny. Roztwór prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych, które po rozłożeniu są metabolizowane, a następnie usuwane z organizmu.

Cierpisz z powodu miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej na twarzy, która wpędza cię w kompleksy? Rozwiązaniem twojego problemu może okazać się lipoliza iniekcyjna. Policzki mogą zostać dzięki niej wymodelowane i ładnie zarysowane, drugi podbródek wysmuklony, a worki pod oczami zredukowane.

Lipoliza iniekcyjna – boczki

Ćwiczenia oraz dieta nie zawsze pozwalają pozbyć się uporczywych boczków. Te dostarczają wielu kompleksów, zwłaszcza jeśli chcesz założyć dopasowaną sukienkę, jeansy czy wyjść w bikini. W miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej sprawdzi się lipoliza iniekcyjna. Boczki, dzięki zabiegowi, zostaną zredukowane, a wcięcie w talii wyraźnie zaznaczone.

Kolejnym problematycznym miejscem, w którym gromadzi się oporna tkanka tłuszczowa, są uda. Czasem jej nadmierna ilość prowadzi do nieprzyjemnego ocierania się wewnętrznych części nóg. Powoduje to podrażnienia, a także ból podczas chodzenia. Jednak tu również niezwykle pomocna może okazać się lipoliza iniekcyjna. Uda zostaną dzięki zabiegowi wysmuklone, a nogi ładnie zarysowane. W ten sposób zniknie też problem nieprzyjemnego obcierania się wewnętrznych części nóg.

Lipoliza iniekcyjna kolan

Lipoliza iniekcyjna kolan jest sposobem na to, by bez kompleksów i skrępowania zakładać krótkie spodenki, spódniczki czy letnie sukienki. Ponadto lipoliza iniekcyjna kolana sprawia, że nogi stają się szczuplejsze i ładnie zarysowane.

Warto wiedzieć, że osoby borykające się z nierównomiernie rozmieszczoną tkanką tłuszczową, która powoduje asymetrię nóg, również mogą poddać się zabiegowi lipolizy iniekcyjnej kolan. Efekty jakie uzyskają po zabiegu sprawią, że przestaną wstydzić się pokazywać swojego ciała i nabiorą większej pewności siebie.

Lipoliza iniekcyjna – zalecenia po zabiegu

Zanim zdecydujesz się na redukcję tkanki tłuszczowej dowiedz się, co musisz zrobić przed oraz po wykonaniu lipolizy iniekcyjnej. Po zabiegu miejsce wkłucia powinno być odpowiednio chronione i zabezpieczone. Do momentu całkowitego wygojenia zrezygnuj z opalania, solarium czy basenu. Staraj się również utrzymywać miejsce w czystości i nie zrywaj powstałego strupka. Bez konsultacji z lekarzem nie stosuj na rankę żadnych maści czy innych kosmetyków, które mogłyby wywołać jakiekolwiek podrażnienia czy alergie.

Lipoliza iniekcyjna – efekty

Wymodelowana sylwetka? Wysmuklony brzuch? Zredukowanie drugiego podbródka lub tłuszczu nad kolanami? To rezultaty jakie zapewni ci lipoliza iniekcyjna. Efekty jakie zobaczysz tuż po zabiegu dodadzą ci motywacji do utrzymania aktywności fizycznej, przestrzegania diety, a także dodadzą pewności siebie. Zabieg, za sprawą specjalnej substancji, trwale niszczy komórki tkanki tłuszczowej.

Jeżeli oporna na dietę i ćwiczenia tkanka tłuszczowa nie daje ci spokoju, to idealna dla ciebie może okazać się lipoliza iniekcyjna. Jak długo utrzymuje się efekt? Rezultaty są szybkie, widoczne i przede wszystkim trwałe. Co więcej, zabieg nie powoduje efektu jojo, bowiem roztwór fosfatydylocholiny skutecznie rozkłada komórki tłuszczowe podczas lipolizy iniekcyjnej. Kiedy efekty będą widoczne? Pierwsze rezultaty widać tuż po zabiegu, natomiast na ostateczne należy poczekać około 8-10 tygodni po wykonaniu lipolizy iniekcyjnej. Efekt będzie bardziej widoczny po ustaniu delikatnego obrzęku, który może wystąpić zaraz po zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna przed i po

Najczęstszym pytaniem pacjentów naszej kliniki jest to, jakich efektów lipozlizy przed i po zabiegu można się spodziewać. Rezultat redukcji tkanki tłuszczowej jest widoczny tuż po wykonaniu zabiegu, a ubytek może wynieść nawet kilka centymetrów. Ile ubędzie w obwodach zależy indywidualnie od pacjenta, efektu jaki chce osiągnąć, a także miejsca zabiegowego czy objętości tkanki tłuszczowej. Choć zadowalające rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, nierzadko warto go powtórzyć.

Lipoliza iniekcyjna Poznań

Jeżeli od lat bezskutecznie walczysz z uporczywą tkanką tłuszczową na brzuchu, udach, podbródku czy policzkach lub cierpisz z powodu cellulitu, przez który nie możesz założyć krótkich spodenek czy spódniczki, postaw na lipolizę iniekcyjną. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza klinika MediArt. Zapraszamy do naszego gabinetu na konsultację, dzięki której poznamy twoje potrzeby i oczekiwania, a następnie doradzimy najlepsze dla ciebie rozwiązanie.