Opadające i płaskie pośladki (Płaska pupa)

Jędrne i krągłe pośladki, które ładnie zarysowują się zarówno pod sukienką, jak i spodniami, dodają kobiecości, seksapilu i dla wielu mogą stanowić jeden z wyznaczników fizycznej atrakcyjności. Niestety, wraz z wiekiem, ale także przez prowadzony styl życia, pupa może zacząć opadać, stawać się płaska i obwisła. 

W tej sytuacji nie powinnaś się zamartwiać, ponieważ nie wszystko stracone! Skutecznym rozwiązaniem mogą się okazać zabiegi medycyny estetycznej, które pomogą wymodelować Twoje pośladki!

 

Płaska pupa – jak ją wymodelować?

Opadające pośladki czy płaska pupa to zmora i kompleks wielu kobiet. Nic w tym dziwnego, w końcu żyjemy w dobie wysokiej popularności ponętnych i pełnych kształtów, które promowane są m.in. za sprawą takich celebrytów, jak Kim Kardashian. Wskutek tego panie pragną choć trochę zbliżyć się do kanonu piękna i zyskać figurę marzeń. Co więcej, krągłe, pełne i jędrne pośladki pięknie podkreślają kobiecą figurę, dodają pewności siebie w relacjach damsko-męskich, a także sprawiają, że kobiety chętnie pokazują się bikini. 

Co zatem możesz zrobić, aby uzyskać płaskie pośladki? Aktywność fizyczna i zdrowa dieta niewątpliwie wspomogą Cię w walce o wymarzone kształty. Mogą być jednak niewystarczające w przypadku luźnej skóry, która jest efektem nadmiernego spadku wagi, defektów czy ubytków tkanki tłuszczowej. W tym przypadku pomocne okażą się takie zabiegi jak: BBL, HYAcorp, Lipolifting czy nici – Spring Theard.

 

Płaska pupa – przyczyny

Twoją zmorą i największym kompleksem jest płaska pupa? Przyczyny, jakie stoją za tym problemem, to m.in. brak aktywności fizycznej i siedzący tryb życia, który prowadzi do osłabienia mięśni. Efektem tego są właśnie płaskie pośladki. Przyczyny kolejne to: dieta obfitująca w wysoko przetworzone jedzenie, tłuszcz i cukier, a także wiek czy predyspozycje genetyczne. Jeżeli w Twojej rodzinie dominują osoby szczupłe, którym trudno jest przybrać na wadze lub mają niski poziom tkanki tłuszczowej, Tobie również może być trudno osiągnąć pełne i ponętne kształty, i to nawet, jeśli przykładasz się do diety i ćwiczeń. 

Jaki jest wówczas skuteczny sposób na płaski tyłek? W tym zadaniu może pomóc taki zabieg, jak lipotransfer, który za pomocą własnego tłuszczu pozwoli nadać pośladkom krągłości i pełności. 

Kobiety, które w krótkim czasie straciły wiele kilogramów, również mogą skarżyć się na wiszący i płaski tyłek. Przyczyny opadających pośladków dotykają także pań przechodzących menopauzę.  Wskutek obniżenia poziomu estrogenu tkanka tłuszczowa przestaje być zbita i zaczyna się przemieszczać. W efekcie pupa przyjmuje charakterystyczny kształt litery „V”.

 

Płaska pupa – co zrobić?

Twój problem to płaska pupa? Co zrobić i jak poprawić kształt pośladków? W tym zakresie pomocna jest bez wątpienia medycyna estetyczna. Ta oferuje bowiem liczne zabiegi na płaskie pośladki, które dostosowywane są zarówno do występującego problemu, jak i efektu jaki chcesz osiągnąć. Dzięki nim możesz poprawić kształt pośladków, nadać im krągłości, unieść, ujędrnić, pozbyć się cellulitu czy dopasować je do figury. To wszystko jest możliwe za sprawą takich zabiegów jak: 

  • BBL – brazylijskie pośladki z pomocą LipoLife 3G;
  • HYAcorp – modelowanie pośladków kwasem hialuronowym;
  • Liposukcja strzykawkowa – redukcja tkanki tłuszczowej;
  • Pure Graft – powiększanie pośladków;
  • Lipotrasfer i lipolifting – wypełnianie i nadawanie pożądanego kształtu pośladków.

 

Płaska pupa – efekty zabiegu 

Twoim kompleksem jest płaska pupa? Efekty jakie zauważysz po zabiegu, to poprawa kształtu pośladków. Twoja pupa, przed i po, zyska na objętości, dzięki czemu stanie się pełniejsza i ładnie zarysowana. Co więcej, pośladki zostaną uniesione, napięte i jędrniejsze. To sprawi, że zechcesz je pokazywać nie tylko w ubraniu, ale i w bikini na plaży. Ponadto tak wymodelowane pośladki będą przepięknie podkreślać kobiecą sylwetkę.

 

Najczęściej zadawane pytania i opinie pacjentów dotyczące płaskich pośladków:

 

Jak nie mieć płaskiej pupy?

Warto zadbać o zdrową dietę, a także o codzienną dawkę ruchu. Mogą być to zarówno tradycyjne ćwiczenia, jak i taka aktywność fizyczna, która sprawi Ci przyjemność np. jazda na rowerze, jogging czy spacery.

 

Opadające pośladki – co zrobić?

Przede wszystkim zgłoś się do naszej kliniki MediArt, a nasi specjaliści dobiorą idealną kurację, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Indywidualnie dobrane zabiegi są gwarancją sukcesu oraz skutecznym sposobem na zażegnanie kompleksów.

 

Jak zmienić kształt pupy?

W zmianie kształtu pupy mogą pomóc zabiegi medycyny estetycznej, które nadadzą jej pełności, krągłości lub uniesienia, a także wyrównają proporcje czy uzupełnią ubytki tkanki tłuszczowej.

 

Płaskie pośladki, płaska pupa – efekty po zabiegu

Zabiegi medycyny estetycznej pomagają nie tylko poprawić kształt i sprawić, że pupa stanie się pełniejsza, uniesiona i ładnie wymodelowana, ale i skorygować dysproporcje pośladków, wypełnić ubytki tkanki tłuszczowej, zredukować widoczność cellulitu czy ujędrnić skórę