Modelowanie twarzy

Modelowanie twarzy

Skóra wraz z wiekiem traci naturalną jędrność i elastyczność. Objawia się to utratą owalu twarzy, opadającymi powiekami, zapadającymi się kącikami ust czy coraz głębszymi zmarszczkami wokół oczu lub na czole. Twarz nie tylko traci swój blask, ale wydaje się na zmęczona i posępną. Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej możesz to jednak zmienić! Pozwala ona nie tylko spowolnić upływ czasu, ale również przywrócić młody i zadbany wygląd. Oferowane przez nas zabiegi modelowania twarzy pomagają skutecznie zwalczyć liczne defekty, takie jak opadająca powieka czy zbyt wąskie usta.

Modelowanie twarzy – efekty

Wyraźnie zarysowany owal twarzy

Ujędrnienie i zwiększenie elastyczności

Uniesienie opadającej powieki i kącików ust

Wygładzenie zmarszczek wokół oczu, ust czy na czole

Wypełnienie zapadających się policzków

Uwydatnienie kości policzkowych

Wyraźnie odmłodzenie

Modelowanie twarzy

Atrakcyjny i zadbany wygląd jest jednym z czynników, które decydują o Twoim samopoczuciu, pewności siebie, a także wpływają na to, jak postrzegają Cię inni. Dzięki prężnie rozwijającej się medycynie estetycznej możesz efektywnie walczyć z niedoskonałościami, oznakami starzenia się skóry czy kompleksami.

Modelowanie owalu twarzy jest możliwie między innymi dzięki liftingowi przy użyciu nici czy kwasu hialuronowego. Obydwa zabiegi przynoszą spektakularne efekty w walce z upływającym czasem, ale również z defektami w wyglądzie, na przykład opadającą powieką, lwią zmarszczką czy „chomikami”.

Modelowanie twarzy – zabiegi

Jeśli zastanawiasz się, jak walczyć z upływającym czasem, przywrócić skórze dawną jędrność lub zwalczyć kompleksy, odpowiedź jest prosta. Wykorzystaj jeden ze skutecznych sposobów na modelowanie twarzy. Zabiegi jakie ma do zaoferowania nowoczesna medycyna estetyczna oraz ich efekty są naprawdę spektakularne. Te ostatnie często okazują się porównywalne z operacjami plastycznymi, jednak w przypadku bezinwazyjnych terapii nie obciążasz organizmu i nie ryzykujesz zdrowiem.

Wolumetria twarzy z wykorzystaniem wspomnianego kwasu hialuronowego od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Za sprawą zabiegu pacjenci odzyskują młody wygląd, a także mogą pozbyć się wielu kompleksów, które wcześniej blokowały ich przed wystąpieniami publicznymi czy realizacją marzeń. Jednak skutecznych terapii jest znacznie więcej. CytoCare, Ellansé czy Neauvia Organic to kolejne kuracje, które poprawiają stan i jakość skóry oraz przywracają jej młody wygląd.

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie. Znana jest głównie z dobroczynnego wpływu na wygląd, jednak w praktyce cieszy się ogromną popularnością – zarówno w medycynie estetycznej, jak i w medycynie ogólnie. Jest stosowana w leczeniu licznych chorób, w tym nowotworowych, a także problemów ze stawami, wątrobą czy oczami.

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym przynosi szybkie, spektakularne efekty. Dzięki niemu możliwe jest wygładzenie trudnych bruzd, takich jak zmarszczki palacza, mimiczne, wokół oczu czy na czole. Świetnie sprawdza się w redukowaniu cieni pod oczami i pozwala pozbyć się wiotkiej skóry. Modelowanie twarzy kwasem wyraźnie poprawia owal twarzy, a także pozwala wydobyć i podkreślić kości policzkowe, ujędrnić zapadające policzki a także nadać ustom ponętnego kształtu.

Modelowanie twarzy nićmi

Modelowanie twarzy nićmi to obecnie prawdziwy hit w medycynie estetycznej. Fenomen zabiegu polega na tym, że pozwala w szybki i mało inwazyjny sposób uzyskać efekty porównywalne z operacjami plastycznymi.

Skóra wraz z wiekiem traci jędrność i elastyczność. Ma to związek z utratą kolagenu i elastyny, które stanowią jej naturalne rusztowanie. Aby przywrócić skórze naturalną elastyczność i jędrność, wykorzystuje się nici, które pozwalają na precyzyjnie modelowanie twarzy. Nici wykonane są z bioabsorbowalnych materiałów, które unoszą opadającą powiekę, zapadające się kąciki ust czy zwiotczałe policzki. Co więcej, wraz z ich naturalnym wchłanianiem, które pobudza organizm do produkcji kolagenu, skóra staje się coraz lepiej odżywiona i wyraźnie odmłodzona.