Na ratunek skórze: skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej dzięki innowacyjnej liposukcji LipoLife 3G

odsysyanie tluszczu - zabieg

Nowoczesne urządzenie LipoLife 3G na zawsze zmieniło myślenie o liposukcji. Dzięki innowacyjnej technologii podczas jednego zabiegu można skutecznie usunąć zbędną tkankę tłuszczową oraz przywrócić skórze atrakcyjny wygląd. W naszej klinice medycyny estetycznej oferujemy pacjentom bezpieczny i szybki zabieg, który pozwoli osiągnąć znakomite efekty. Wszystko to bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji.

Czytaj dalej

Nietrzymanie moczu – krępujący problem, który można wyleczyć w szybki i prosty sposób!

nietrzymanie moczu - zabieg

Nietrzymanie moczu to bardzo krępujący i dość powszechny problem u kobiet, które mają za sobą trudny poród naturalny, przechodzą menopauzę czy posiadają skłonność do częstych infekcji dróg moczowych.  Jednym z rozwiązań jest zabieg ThermiRF – przywracający piękno narządów intymnych przy pomocy fal radiowych. Podpowiadamy, dlaczego warto sięgnąć właśnie po tę metodę przy leczeniu nietrzymania moczu!

Czytaj dalej

Bezinwazyjny lifting twarzy – czym różni się od tradycyjnego faceliftingu?

zabieg odmladzajacy na twarz

Tradycyjny facelifting to skomplikowana operacja plastyczna. Na szczęście dziś, my – lekarze medycyny estetycznej, dysponujemy również całkowicie bezinwazyjnymi rozwiązaniami, które są w stanie przynieść podobne efekty bez potrzeby narażania pacjenta na ból i dyskomfort. W naszej klinice w Poznaniu taką metodę stanowi lifting twarzy bez skalpela SonoQueen.

Czytaj dalej

Liposukcja laserowa LipoLife 3G – jeszcze zdążysz przygotować swoje ciało na lato!

modelowanie sylwetki - zabiegi

W jaki sposób możemy zredukować miejscową otyłość na brzuchu, udach, ramionach czy plecach, z którą nie radzą sobie dieta i ćwiczenia fizyczne? Między innymi poprzez dostępną w naszej klinice w Poznaniu liposukcję laserową LipoLife 3G, którą wykonuje dr n. med. Jerzy Płaczkowski. To szybki i trwały sposób modelowania sylwetki, który pomoże skutecznie przygotować nasze ciało na sezon wakacyjny.

Czytaj dalej

Uroda bez skazy – Alma Harmony XL Pro

laser Alma Harmony - Poznan

Dobrze, żeby ciało nie było obciążone szpecącymi defektami, które powodują obniżenie poczucia własnej wartości. Jak to zrobić? Jednym z takich środków jest Alma Harmony XL Pro, czyli wielofunkcyjny sprzęt, który pozwala osiągnąć spektakularne efekty końcowe!

Czytaj dalej

Wisienka na torcie dążenia do doskonałości – SonoQueen

modelowanie ciala - zabieg

Widoczne oznaki starzenia mogą wywoływać kompleksy. Kiedy się pojawiają, dobrze sięgnąć po nowoczesny i nieinwazyjny zabieg urządzeniem SonoQueen. Głównie dlatego, że zapewnia nie tylko odmładzanie twarzy, lecz także ujędrnianie ciała. To efektywna rewitalizacja skóry i lifting o interesującej formule działania!

Czytaj dalej