Ujędrnianie skóry

Na brak jędrności i elastyczności skóry cierpią coraz młodsze osoby. Już po 20. roku życia organizm zaczyna produkować mniejsze ilości kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za jej naturalną sprężystość. Jeśli dojdzie do tego zła pielęgnacja, utrata wielu kilogramów w krótkim czasie, predyspozycje genetyczne oraz mało odżywcza dieta, skóra szybko stanie się cienka i zacznie zwisać, powodując zmarszczki na twarzy, cellulit, czy fałdy na brzuchu. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy zmagają się z podobnymi problemami. Oferuje szeroką gamę zabiegów ujędrniających, odżywczych i zwiększających gęstość skóry. Dzięki temu w krótkim czasie możesz uzyskać zadowalające efekty i pozbyć się kompleksów.

Ujędrnianie skóry – efekty

 

Wyraźna poprawa napięcia i elastyczności skóry

Redukcja cellulitu

Wygładzona i jędrna skóra

Wyraźne odmłodzenie

Wyraźna redukcja zmarszczek

Regeneracja i odżywienie skóry

Stymulacja organizmu do produkcji kolagenu

Ujędrnienie skóry

Stosujesz liczne preparaty na ujędrnianie skóry twarzy lub ciała, jednak nic nie przynosi upragnionych efektów? Systematycznie ćwiczysz i przykładasz się do diety, ale masz wrażenie, że Twój brzuch, uda czy pośladki na dobre utraciły swoją witalność? Ujędrnienie skóry po odchudzaniu czy ciąży jest szczególnie trudne, bowiem za pomocą domowych kosmetyków nie da się odbudować włókien kolagenu. Najszybszym, najtańszym i najprostszym sposobem ujędrniania skóry są takie zabiegi, jak: Endermologie LPG Alliance, Termolifting RF, Linerase, CytoCare czy HydroDeluxe. Eksperci MediArt, po zapoznaniu się z Twoimi problemami i oczekiwaniami, pomogą Ci dopasować zabiegi idealne do Twoich potrzeb.

Ujędrnienie skóry twarzy

Gdy skóra na twarzy traci swoją naturalną jędrność i elastyczność, coraz częściej zaczynają na niej gościć zmarszczki. Z czasem powieka zaczyna opadać, a policzki zwisać, dając efekt smutnej i zmęczonej twarzy. Możesz jednak tego uniknąć – jeśli w porę zatroszczysz się o właściwe ujędrnienie skóry twarzy.

Medycyna estetyczna oferuje zabiegi, takie jak nici Aptos, które w szybki i efektywny sposób przywracają dawny owal twarzy, unoszą opadające powieki czy poprawiają naciągnięcie skóry. Skutecznym działaniem wykazuje się także Termolifting RF, który dzięki wykorzystaniu fal radiowych poprawia ujędrnienie skóry twarzy i ma silne działanie odmładzające. Sprawdza się również Linerase, pozwalający odbudować włókna kolagenowe, które są przecież naturalnym rusztowaniem dla skóry i odpowiadają za jej witalność.

Ujędrnienie skóry na brzuchu

Ujędrnienie skóry na brzuchu jest niezwykle ważne dla osób, które w krótkim czasie utraciły wiele kilogramów. Choć dobrze jest zadziałać jeszcze w trakcie odchudzania, tak, aby zapobiec zwiotczeniom, istnieją skuteczne metody na ujędrnienie skóry. Z zabiegów, takich jak endermologie LPG Alliance, czy Termolifting RF często korzystają także kobiety po ciąży, których brzuch nie powrócił do stanu przed urodzeniem dziecka. Dzięki wspomnianym sposobom na ujędrnienie skóry na brzuchu możesz w bezpieczny i nieinwazyjny sposób wygładzić, unieść i w końcu ujędrnić skórę na brzuchu.